Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Maszturbálni csak úgy tudok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálni csak úgy tudok, ha férfit nézek, de csak nőbe tudok szerelmes lenni, mi a franc ez?

Figyelt kérdés

Tehát gyakorlatilag a férfiak teste izgat fel szexuálisan, de nem tudok férfiba szerelmes lenni, csak nőbe. Viszont egy nő, csak akkor vonz testileg, ha szerelmes vagyok belé (és szerelmes lenni csak nőkbe tudok), de úgy igazán, szexuálisan nem vonz, nincs orgazmusom, ha egy nőre gondolok (akkor se, ha arra gondolok, akibe szerelmes vagyok).

Mi a franc ez? Sose lesz így normális kapcsolatom? Tapasztalt már közületek ilyet bárki?

Egyébként csak fiúval volt eddig szexuális tapasztalatom, de nem volt jó, pedig a szerelem megvolt :( Nővel még nem próbáltam, csak fantáziálás szintjén érzem, hogy nem izgat fel szexuálisan úgy igazán.

Nem értem az egészet. Elcseszett lennék?

26N


2019. ápr. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Az
2019. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy elcseszett. Nem forrott még ki rendesen a szexualitásod. Próbáld ki nővel is, aztán lesz összehasonlítási alapod. Ne parázz rá, teljesen mindegy, hogy bi vagy egyéb vagy-e. Majd találni fogsz valakit, akibe nagyon szerelmes vagy (mindegy, hogy férfi vagy nő) és akkor a szexet is élvezni fogod. Addig meg ne stresszelj rá, de kísérletezgess bátran.
2019. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen, ez az a jelenség, amikor fizikailag és érzelmileg más irányú az orientációd. Annak ellenére, hogy az LMBT-világ szeret tudomást nem venni erről, rengetegen ilyenek, és ilyenek is maradnak egész életükre. Igen, ilyenkor az ember a szerelmet és a szexualitást nem egy személyben találja meg. Aki így működik, általában képtelen a szerelmére szexuális tárgyként gondolni, akinek a testét meg akként kezeli, az nem jelenthet neki érzelmet. De ha mindenáron össze akarod hozni a két dolgot egy személybe, akkor vannak nagyon cuki, aranyos, lányos személyiségű fiúk is, akikbe (magam tapasztalatából kiindulva) bele lehet ugyanúgy szeretni, mint egy lányba...
2019. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Egyébként nővel is le tudnék feküdni, szerelemből, mert vonz olyankor az illetőnek a teste, csak valószínű orgazmust nem élnék át. Akkor van gáz, ha ez az illetőt annyira zavarja, hogy szakít velem emiatt :( Nekem annyira nem fontos, hogy egy másik személlyel szexuális aktus közben orgazmust éljek át, csak nem tudom, a másiknak ez mennyire lenne rossz...
2019. ápr. 18. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz jó tanácsot adni mert lánnyal még nem volt dolgod. Lehet, hogy egy kapcsolat, a szerelem meg a hormonok kicsit a lányok irányába terelik a beállítottságodat.


Senkinek nem szoktam ilyet írni, de ez az a helyzet amikor a pronónézés akár segíthet. Tudom, baromira sokat kell keresned, hogy jót talàlj de szerintem szánj rá egy napot. Engem is inkább a fiúk vonzottak szexuálisan és érzelmileg a lányok, de nyitottabb lettem és azóta már a lányok jóval többször mozgatják meg a fantáziámat.

2019. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!