Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális Fiúk? Csak őszintén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális Fiúk? Csak őszintén?

Figyelt kérdés
Kik sz##nak jobban a fiúk vagy a lányok? És miért?

2019. szept. 26. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet általánosítani. Ezt így konkrétan nem lehet megmondani.
2019. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A fiúk 100x jobban képesek szopni mint bármelyik csajszi!

Prostikat alázó módon!

Csajom csak sejti ,hogy mi lehet jó nekem.

Ex barim tudja ,hogy mitől alélok.

2019. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 K.L.Kiss ***** válasza:
100%

Nem azon múlik, hogy fiú vagy lány, hanem azon, hogy 1.) Mennyire indítja be a fantáziádat, 2.)mennyire élvezi ő maga a szopást, vagyis mennyire szenvedélyesen csinálja.3.)mennyire van fantáziája hozzá.

Aki mindháromban a toppon van, lehet akár szűzlány is, élvezetesebb lesz, mint a tapasztalt idősebb, akár fiú, akár lány, aki kötelességből unottan csinálja.

2019. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem juttatott már a mennybe fiú és lány is. És mindkét nemből voltam olyannal, hogy már nem azt vártam, hogy elélvezek, hanem csak azt, hogy hagyja abba.

Hogy ki szop jobban, nem nem függő. Inkább attól függ, hogy élvezi-e a szopást, hogy a farok ott lüktet a szájában, vagy csak azért csinálja, mert azt hiszi, hogy az kötelező, még ha nem is szeret szopni.

2019. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy csak szopjon.
2019. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fiuk
2019. okt. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!