Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon izgat a gondolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat a gondolat, sokat fantáziálok róla. Másnál is így kezdődött?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy tetszik a fiúk pénisze,de csak az.Nem a test,nem a lélek,csak a farok!Mindenkinél így volt eleinte?Egy idő után van rá esély hogy érzelmet is ki fog váltani belőlem egy férfi?Tapasztalatokat szeretnék olvasni,mert fogalmam sincs mire számítsak?24F

2019. szept. 27. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Biszex lány vagyok, szóval nálam kicsit más a helyzet, de régóta olvasgatom ezt a kategóriát, és sok olyan kérdést látok ahol a fiúk azt írják, hogy ugyanígy éreznek mint te. Sokan vannak akiket szintén csak a pénisz érdekel más pasikból.

Hiába vagyok én is biszex, lehet mi máshogy működünk, de nekem fura hogy lehet hogy a fiúkat sokszor csak ez érdekli. Na mindegy ez mellékes, a lényeg hogy igen van ilyen.

Ennyit tudtam csak segíteni bocsi, de majd biztos jön egy okosabb.

2019. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Pont így érzek én is. Ha gondolod beszéljünk privátba.
2019. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
akkor kezet is foghatunk.. :D velem is ugyanez a helyzet.
2019. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Altalaban igy indul, egy fazisa az elfogadasnak, igaz, nehanyan itt megrekednek. De azt ne mondja nekem senki, hogy arcra mindegy hogy nez ki, mert ha csak a penisz szamit akkor lehet ronda, kover ffi is? Ugye hogy nem.


Csak szemelytelenul egy altalanos ferfi nem vonz. De ha megismersz majd egy szimpatikus fiut, aki tetszik es akiben megbizol, egybol fog tetszeni mindene, nem csak a farka.

2019. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 youngboy26 ***** válasza:
90%

#3 -as és #4 -es, azért adtam zöld liket, mert pont velem is így volt.

Hogy a pasi farka érdekelt, hogy

mekkora, kinézete, bőrszíne, fanszőrzete, merre hajlik, milyen vastag, eres vagy-sem, makk milyen vastag, milyen színű

Pont így kavarogtak bennem.

Volt olyan 32 éves srác, hogy picit hosszabb volt az enyémnél, de nem tetszett.

Erről beszelhetünk...

29f/Bp

2019. szept. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez teljesen normális, minden férfi akarja a kukit, max. letagadja, harcol az érzés ellen. El lehet nyomni, de minek? Minden férfi fa.szt akar.
2019. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 60 évem alatt nem tudtam érzelmileg kötődni a férfiakhoz,de a farkukhoz mindig.
2019. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fartez ***** válasza:

Szia!

Nálam szintén úgy kezdődött, hogy kíváncsi voltam egy másik farokra. Milyen lehet megfogni, az íze, de legfőképp az illata. Nem bánom, hogy kapcsolatot kerestem fiúkkal. Azóta már van ideálom is, és voltam már szerelmes is pasiba.

45/f

2019. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A lelkük engem se érdekel, annAl jobban a rakétaszerű, hosszú, nagymakkú fsz.
2019. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 welcome1976 ***** válasza:
100%
43 éves nős pasiként. Nálam is ez a helyzet.
2019. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!