Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy komoly vagy lazább kapcsolatra kimondottan biszex fiút kerestetek? Vagy örültetek volna, ha legalább kíváncsiság van benne ezirányban?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is.
2019. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nőnél biztosan aki ffi biszex többest szeretett volna kipróbálni, egyébiránt meg nincs túl sok jelentősége mivel mindegy milyen neművel lép félre a partner (a nők egy másikrészét egyébként zavarná a ffi biszexualitás). Aki biszex toleráns annál meg a szexuális irányultságnál sokkal többet számít maga a férfi, az ember.
2019. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem ezért választott.
2019. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó irigyellek.
2019. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bacardiboykvar ***** válasza:
53%
Ha van ilyen nő, nyugodtan írjon nekem privátot! ) 44 éves enyhén bi pasi.
2019. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt biszex pasim. Nagyon tetszett, hogy vonzódik a saját neméhez is. Szerettem a pasis történeteit hallgatni. Szivesen meg is néztem volna, ahogy kényeztet egy másik pasit. Sajnos addigra már szétmentünk.
2019. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!