Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányoknál mennyire gyakori a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyire gyakori a biszexualitás?

Figyelt kérdés
Sose találkoztam még eggyel se..

2019. szept. 30. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötik az orrodra
2019. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

A teljes lakosságon belül 6-8% a saját nemükhöz vonzódók aránya, ennyire gyakori azaz kb. a lakosságnak kevesebb mint 1/10-e, de a szexuálisan aktív lakosságra vetítve még mindig több százezer.

Találkoztál már biszexuális nővel, csak nincs a homlokukra írva. Ha nő vagy, akkor menj el wow! buliba, ha férfi vagy akkor meg nem mindegy, hogy az adott nő biszexuális-e vagy sem? Fontosabb, hogy veled mit csinál az ágyban :)

2019. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nők esetében egyébként ki a biszex? Ugyanis náluk nem ritka hogy akár smarolnak buliba vagy hulyesegbol aztan amugy meg nem feltétlenül biszexek.. Fiuk azert ilyet nem szoktak
2019. szept. 30. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy a női biszexualitásnak vannak fokozatai. Én elsősorban a férfiakhoz vonzódom, viszont egy szép nő látványát is izgatónak tartom, ha olyan hangulatban vagyok. Ettől még a szexuális partnereim 90%-a férfi volt, de el tudtam élvezni akkor is, amikor nővel voltam. Tegyük hozzá, hogy a nők közül kevesebben izgatnak, mint a férfiak közül, a nőknél fontos, hogy szinte tökéletes legyen a testük, feszes cickók, kerek popsi, szép haj, köröm stb. Egyszer olvastam egy cikket arról, hogy nincs 100%-ig heteroszexuális nő, és én úgy gondolom, hogy ez igaz lehet. Mi nők megnézzük más nők dekoltázsát, popóját, ugyanezt a férfiaknál nem látom, sőt, tudom, hogy a legtöbb férfit taszít pl. egy meztelen férfi segg látványa.
2019. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori csak senki nem árulja el nem is látszik rajtuk !
2019. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!