Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek mennyire van intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire van intim testtájon illatotok?

Figyelt kérdés

Popsi, nuni, kukac tájakragondolok.

Sokszor eszembe jut, milyen lehet másoknak ott az illata, szívesen megtapasztalnám. Elsősorban illatokra gondolok nem fürdés után közvetlen, de nem is többnapos állapotában.


2019. okt. 1. 03:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit van,de nem vészes.l.
2019. okt. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mindenkinek van egy jellegzetes illata amely nem fedhető el dezodorral, tusfürdővel,stb,stb. Ez van ezt el kell fogadni. Van akinek ez erősebb van akinek pedig alig észrevehető. És persze nem az ápolatlan szagra gondolok.
2019. okt. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mennyire intenzív, fürdés előtt, fürdés után, ez érdekelne?
2019. okt. 1. 05:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem fürdés előtt intenzív, fürdés után kevésbé.
2019. okt. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nincs? Saját magát viszont senki sem szagolgatja. Ha meg szeretnéd tapasztalni, akkor mosoly-megszólítás-ismerkedés-beszélgetés-randevú-csók és hajrá sok sikert :)
2019. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van aki szereti a több napos szahgot,,én van ugy ,hogy nincs dolgom es 2-3 napig nem fürdök,otthon vagyok ..az már szagos tud lenni..de van akinek ez tetszik
2019. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után néhány órával is viszonylag intenzív illatom van ott lent, de szerintem egészen kellemes, kicsit édeskés, semmiképpen sem ápolatlanság jutna eszembe erről ha más nőn/férfin érezném :)
2019. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szexelni megyek,mindemhol parfűmöt használok.

Még magam is utálom ha izzadt vagy bármi szagom van.

2019. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha reggel,este lezuhanyzok,akkor nem vészes,ha az egyik kimarad, akkor már erősebb f.
2019. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!