Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van köztetek olyan aki képes a saját farkát lesz. Ni?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel! Lányként eszméletlen izgatónak tartom és szívesen végig nézném. :)
2019. okt. 2. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Párszor próbáltam,de még nem sikerült.


De jogázok, lehet majd sikerülni fog

2019. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Extrém rugalmassággal lehetséges az autofelláció, de csak nagyon kevesen képesek rá. Nézz szét szexpartner/társkereső oldalakon, de leginkább csak úgy találsz rá partnert, ha közben "más" is lesz, illetve élőben fizikailag akarod végignézni nem pedig anonim módon a távolból.
2019. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell hozza feltetlenul extrem rugalmassag, en is csak elore hajlo iranyban tudok jobban gorbulni, de siman le tudom szopni magam. Igaz, tini korom ota csinalom rendszeresen kisebb szunetekkel, ugyhogy mar hozza szokott a gerincem.
2019. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó

Priviben leírnád hogy csinálod?

2019. okt. 2. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

En kozepiskolás koromban csinálgattam. Kb 3 éve volt vagy 4.

A makkomat be tudtam kapni,de oly annyira osszeszorult a nyakam es az allkapcsom kozotti resz,hogy alig tudtam levegőt venni és az érzés sem volt annyira jó emiatt. Nagyon király dolog az,hogy tudod,bármikor bekaphatja valaki a farkad (azaz ugye te saját magad).


De abbahagytam,mert sajna egyetlen rossz mozdulat vagy túlhúzod magadat a farok irányába és elroppan a gerinced,majd örökre béna maradsz. Na meg elég kínos lenne,ha úgy találnának meg mentők téged.

2019. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok.

Már oda jutottam,hogy abbahagytam,de inkább másnak csinálom,majd ő csinálja nekem. :)

2019. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Régebben csináltam gyakran, de fájt tőle a gerincem. Azóta inkább a másét szopom.
2019. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én képes vagyok rá és napi szinten szopom magam.

Mivel szinte mindig így masztizok, ezért a napi egy önszopás nálam mindig megvan, van amikor napi 2 is. :) Imádom leszopni a farkam, nagyon jó érzés, isteni orgazmusom van ilyenkor. :)


Én benne lennék hogy élőben megmutassam neked. Nem te lennél az első lány aki láthatja. Az eddigi barátnőimnek is mindig megmutattam, és mindenkinek tetszett, bejött. :) Volt aki rendszeresen kérte is, hogy csináljam előtte. :)

2019. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
en gyertyába csináltam
2019. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elég könnyen a feléig be tudom kapni magamnak! Alacsony vagyok és nagyon nagy méretem van. Rendszeresen szoktam csinálni!

24/F

2019. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!