Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok, akik komoly kapcsolatot keresnek! Ti nem féltek attól, hogy mondjuk összejöttök egy pasival és, hogy x év múlva hiányozni fog a másik nem?

Figyelt kérdés
Pontosabban az lenne a kérdésem, hogy ti el tudjátok dönteni, hogy melyik nemmel akarjátok leélni az életeteket?

2019. okt. 5. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Csak olyan pasival jövök össze aki elfogadja a barátnőmet is, akihez viszont nem nyúlhat! A pasik jöhetnek-mehetnek, de a kis szerelmem állandó!
2019. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze. A nők csak puszta szórakozás, komoly kapcsolat csak pasival lehet. Ha van egy normális pasim nem hiányoznak a nők, 3-as szintjén sem. Mivel kidobnám azt a pasit aki mellettem máshoz ér.
2019. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha valakivel hosszú távra tervezek, akkor annak nem számít a neme. A személyisége miatt akarok valakivel leélni az életem és nem azért, ami derék alatt van neki...

Ha évek múltán másra kezdek vágyni, akkor ott a hosszú távú kapcsolattal van baj, és nem azzal, hogy rossz mellett döntöttem.

2019. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Van. Megengedi hogy néha hancúrozzak a barátnőmmel. Otthon is jobb a szex utána.
2019. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Vannak ám olyan pasik is mint én, aki 100% elfogadnám, ha az asszony szeretné a nunit... Sőt... A gondolatától is bitang kanos lettem
2019. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most inkább olyanok válaszára lettem volna kíváncsi, mint a 3-asé. Köszönöm azért a válaszokat.
2019. okt. 5. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ugye tudod, hogy itt gyk-n nagyvalószínűséggel 3-as is csak egy borostás luzer egy gyár dohányzójában űcsörögve, aki épp meséket költ.
2019. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#8 Figyelj, attól még, hogy máshogy gondolkozik, mint te vagy más, attól még mondhatja az igazságot. Nem is értem. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy valami unatkozó tini vagy, akinek még barátnője sincs, de nem mondom.
2019. okt. 5. 10:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat kettes, a te válaszodat kicsit félreértettem. De neked is köszönöm.
2019. okt. 5. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!