Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uni fiúk, ti tudnátok komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uni fiúk, ti tudnátok komoly kapcsolatban élni egy passzív fiúval, tudván azt, hogy a passzív fiú nem próbálná ki és nem is csinálná a másik szerepet, és így ebben a kapcsolatban már "nem lehetnétek" unik?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, hogy a szexuális preferenciák mennyire fontos helyet foglalnak el egy ismerkedésnél, kapcsolatban. Mivel az uni fiúk mindkét oldalt szeretik, fel tudnák-e adni az egyik élvezeti forrást a párjuk kedvéért (szerelemből), hosszú távon vajon működhet-e egy ilyen kapcsolat.

2016. aug. 13. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Én minden további nélkül :) Párom kedvéért vállalom a passzív szerepet (ha lenne párom), de elsősorban úgyis aktív vagyok, szóval, én igen :)
2016. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Simán bevállalnám, most attól, hogy onnantól kezdve csak az aktív oldalt csinálhatnám, nem lenne semmivel rosszabb. Igaz én inkább az aktív oldalt szeretem jobban a kettő közül, de ha egy olyan srácot találnék, akibe bele is esnék, akkor akár az állandó passzív oldalt is bevállalnám vele.
2016. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Én személy szerint tudom magamról hogy full-passzív full-aktív sráccal felesleges próbálkoznom mert hosszú távon mint 2 oldalra szükségem van.
2016. aug. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Béla211 ***** válasza:
98%

Hét éve együtt vagyok a párommal. Uni passzívként kezdtem ő teljesen passzív volt előttem még soha nem is aktívkodott sőt, ha csak szóba került ,hogy neki kéne lenni az aktív félnek nem állt fel neki.Két évig igazából nem tudod engem megdugni. De azért mivel szeretet ezért azért megujjazott meg nyalt is amivel kielégítette a passzív énemet, mert baromira jól csinálta:D

Aztán mára amúgy van ,hogy szívesen aktívkodik is nem erőltettem magától kezdte el csinálni én meg hagytam de ez két év után jött el. Az igazi szerelem és szeretett amúgy sok mindent legyőz. Ha tudtam volna róla ,hogy ful passzív akkor lehet bele se megyek a kapcsolatba de ez csak az ágyban derült ki. Számára is ,hogy én nem teljesen vagyok aktív bika:D De akkor már mind a ketten egy más ba estünk és azt leszámítva ,hogy én nem voltam passzív a sex baromi jó volt jobb mint eddig bárkivel ezért aztán együtt maradtunk és ez a passzív aktív probléma is meg oldódót.Ma már simán bele mennék aktív vagy passzív kapcsolatba nem érdekelnek ezek a lesosztások rá jöttem ,hogy minden képlékeny és minden változhat.

2016. aug. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

tudok persze:) több mint két éve



24F

2016. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
én úgy gondolom hogy a szerelmet nem a szexuális szerep fogja elsődlegesen meghatározni..ha tényleg szereti két fiú egymást és mondjuk mindkettő passzív vagy aktív, megoldják hogy jó legyen nekik..:)
2016. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Persze. :)
2016. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Persze, nem ezen múlik! Ha a szerelem megvan, akkor ezek megoldható dolgok :)
2016. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azért többen írtátok, hogy a szerelmetekért vállalnátok csak az egyik oldalt, de persze azt is megértem, ha nem.


4# Sok boldogságot továbbra is. Rugalmas barátod van, de a kérdés kifejezetten arra irányult, hogy aki nem képes arra, hogy élvezze az aktív szerepet, sem azt, amit az aktívok szoktak csinálni, vele is képes lennél-e egy komoly kapcsolatban élni.

2016. aug. 15. 08:59
 10/17 Béla211 ***** válasza:
97%
Én úgy tapasztaltam ,hogy tényleg hosszú párkapcsolatban élő melegeknél ha az egyik szeretett volna valamit a másik azért engedett neki előbb utóbb. Legalábbis az én ismerőseimnél barátaimnál így volt. Pl uni meg egy ful passzív srác voltak együtt. Mivel másképp nem ment a passzív fél az unit néha vibrátorral elégítette ki.Ha tényleg szereted a másikat akkor néha olyanokat is megcsinálsz amiket te magad mondjuk nem igazán élvezel de mivel látod ,hogy a párod nagyon ezért megteszed neki amit kér.
2016. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!