Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A bi/meleg srácok igényteleneb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bi/meleg srácok igénytelenebbek mint a heterók vagy csak a kevésbé igényes fiúk lányok hiányában fiúknál próbálkoznak jobb híján?

Figyelt kérdés

Fenn vagyok egy meleg társkeresőn, nem szégyellem, szexpartnert keresek.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz találni valakit, pedig csak annyi az elvárásom, hogy legyen formás a teste, a farka, legyen tiszta, értelmes.


Ehhez képest amilyen képeket kapok, azokon elborzadok. Túrós farkak, vörös, gyulladt bőr a makk körül, szőrtenger, ha borotvált vagy trimmelt akkor kipattogzott, gennyes bőr. Sokszor látszik a kéz is, hosszú, piszkos körmökkel. Az már kész csoda, ha valakinél ezek a problémák nincsenek, de hogy még a farka is formás legyen, az szinte lehetetlen.


Biztosan magasak az elvárásaim, de nekem pl. nagyon szép farkam van és rendesen tisztálkodom. Tudom, szpjam le magam :D


26F


2019. okt. 5. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fura... de legalább örülj neki, h kiszürheted, s nem élőben kerülsz szembe velük :D.
2019. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezért is várom el a képcserét ruha nélkül. Nem szeretnék zsákbamacskát játszani.

Egyébként az is meghökkentő, hogy 2019-ben, amikor már mindenkinél van mobil egész jó kamerákkal, rengetegen képtelenek természetes fényben egy darab éles képet készíteni. Nem kell ehhez fotóművésznek lenni...

2019. okt. 5. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz, amit irsz. Atlagban eppen a melegek apoltabbak, izmosabbak es jobban adnak magukra.


De az teny, hogy a roemo szinvonala sokat esett az elmult par evben. 26F

2019. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Király srác lehetsz.
2023. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!