Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyek az igényes meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek az igényes meleg szorakozohelyek?

Figyelt kérdés
Nem feltetlen olyanra gondolok ami televan sötétszobával meg ilyenek, inkabb olyan szórakozóhelyekre(melegbarát kavezok stb.) gondolok ahova az ember beülhet a párjával beszélgetni iszogatni szorakozni, kotetlenul jol erezni magat, vagy ahova egy szingli pasi mehet ismerkedni de olyan rendes módon nemcsak alkalmi szexpartnert talalni. Tudtok ilyeneket es mi a tapasztalataitok roluk?

2017. jan. 29. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
esküszöm azt olvastam hogy megeroszakolohely.
2017. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Kék osztriga? :D
2017. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Why not
2017. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TorrenteHosse válasza:
0%
Menj Kocsérra a vakegérbe....fontos , hogy mindenkinek mond meg , hogy meleg vagy és te is annak tartod őket. Onnantól indul a buli meglátod ! Csak bátran !!!
2017. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Why Not tényleg egy opció, mint melegbarát hely, de annyira kicsi az egész és amúgy meg semmi hangulata nincs.. Régebben volt az Amstel River Café a Párizsi utcában, amit nagyon szerettünk a párommal, de sajnos pár éve bezárt. Úgyhogy szerintem Bp-n nem nagyon maradt ilyen, pedig igény volna rá (pl. részünkről is).. :(
2017. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Enis azt olvastam h a Why Not eleg lapos es zsagyva (3-4fele asztal meg szek meg vilagitas minden ossze vissza) szoval semmi egyseges valahogyis kinezo berendezes. igazan sajnalom h megszunt az utolso altal emlitett hely,szivesen megneztem volna a parommal:/ szoval akkor a fovarosban sincs semmi ilyen igenyeknek megfelelo hely :(
2017. jan. 29. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igényes nem igen van. XD

Volt egy hely amit jónak tartottam, de nem rég kiderült,hogy a tulaj néha elkábította a vendégeit és kirabolta őket. XD

2017. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A Funny Carot addig volt jó, amíg a Lola ott dolgozott.

Most a Why Not az egyetlen ilyen hely.

A Tütü is bezárt.

2017. febr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!