Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » El lehet ezt engedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet ezt engedni?

Figyelt kérdés
Néhány éve elkezdtek érdekelni a srácok is, el tudnék képzelni megfelelő partnerrel akár orális szexet, de le tudnám élni az életemet anélkül hogy ez meg is történne. De félek hogy olyasmiről mondanék le amit jó lenne átélni. Attól is tartok hogy ahogy egyre múlik az idő, egyre kevesebb esélyem van megtapasztalni ilyesmit, 28 éves vagyok és bár nem tudom jól gondolom-e de lehet hogy idősebben még nehezebb lenne. Abban biztos vagyok hogy lett volna már lehetőségem rá jóval fiatalabban. Vajon lesz még rá alkalmam? Érdemes inkább lemondani a dologról?

2019. okt. 7. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen típusú, kor, kinézet stb.. tudnád elképzelni, hogy kipróbáld?
2019. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám.
2019. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel én férfiasnak gondolom magam, nem bánnám hogyha femininebb típus lenne, de ettől még nem passzív feltétlenül, kölcsönös alapon, és ha nem lenne idősebb mint én az sem lenne rossz.
2019. okt. 7. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2019. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok
2019. okt. 7. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kár. Messze vagy sajnos. Eddig mindig így jártam :/
2019. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 28 éves életkor felett is bőven vannak melegek... úgyhogy ha ez a vágyad, akkor valósítsd meg. Ha viszont közösülésig is eljutsz fejben, akkor használj óvszert.
2019. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia szintén 28 vagyok én is sokat agyaltam hogy kipróbáljam e. Adódott egy szitu és most már azt mondom megérte és nem bántam meg
2019. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nyolcas és 28 voltál már akkor is amikor megesett veled?
2019. okt. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!