Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan próbáljam meg el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meg el engedni a kicsi pénisz méretem miatt kialakult frusztrációmat?

Figyelt kérdés

Nekem is mint mindenki másnak vannak hibái. Nagyon sokat gondolkodtam az utóbbi időben és rájöttem arra,hogy ha azokat a hibákat kijavítanám magamon amit lehetséges akkor is kevésnek érezném magamat a lányokhoz. Hiszen ugyan úgy kicsi és görbe maradna a farkam. Van olyan hibám is amit kiskoromban egy orvosi hibának köszönhetek és azon már nem lehet változtatni.


A péniszem mérete: 14 cm. Görbe is és egyben kicsi is. Amikor meztelen fényképet láttam a lányokról nem tudtam elképzelni sem azt,hogy hogyan tudnám berakni mert annyira kicsinek látom. Szerintem jobb ha nem erőltetem az ismerkedést de ezt a nyomasztó frusztrációt szeretném elengedni még akkor is ha a lányoktól távol maradok.


21/F



2019. aug. 5. 09:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem hiba, pech. Ne hibáztasd magad!


Ismerek egy különben nagyon szép lányt, akinek az ekcémája épp a arcát csúfítja. Ő sem hibás, csak peches.

2019. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is 14cm és sose volt rá panasz. Volt több hosszú szexkapcsolatom is. Nincs a méreteddel semmi gond.
2019. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
75%
Istenem, ez egyáltalán nem kicsi, átlagos méretű.
2019. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Én akkor is szégyellem. Minden lány csak kinevetne vagy megjátszaná,hogy élvezi.
2019. aug. 5. 10:21
 5/50 anonim ***** válasza:
97%

Neked a fejedben van a baj, nem a méreteddel. Tök átlagos méret.

Miért hiszitek azt fiúk, hogy minden csaj arra vágyik, hogy a méhszájukat bökdössétek 20 centivel? Az átlagos hüvelynek pont tökéletes 13-15 centi ;)

2019. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Az átlagossal semmit sem lehet kezdeni. Én látom,hogy milyen és tudom, hogy kevés lenne.
2019. aug. 5. 10:33
 7/50 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is görbe (ráadásul lefelé), annyi, hogy 15,5 - 16cm hosszú, igazából változó, le sem tudom mérni rendesen pont emiatt. Azt írták itt gyakorin, hogy még csak görbével lehet igazán jól dugni. Hát nem tudom mi az igazság, de az biztos, hogy a görbeségéből adódóan vastagabbnak érződik a hüvelyben. Amúgy meg mennyire görbe? Fizikailag képes vagy a behatolásra (akár síkosító mellett), vagy nem? Próbáld ki az egészet egy műpuncival, tök mindegy hogy házi készítésű vagy vásárolt, ha azt meg tudod dugni, akkor a puncit is.
2019. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
90%
Látom neked hiába beszél az ember. Akkor gondolj amit akarsz.
2019. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy alkalmas lennék-e behatolásra mert nem voltam együtt lánnyal sohasem.


Ezt az egyet nem tudom el engedni. Semmilyen élményem sem volt a lányokkal így érhető ha elzárkózom.

2019. aug. 5. 10:39
 10/50 anonim ***** válasza:
26%
Én 10 évig voltam együtt 14 -es méretes sráccal valóban nem olyan mint a 20as de fejleszd a kéz száj technikád azzal csúcsra mehet ha nem is péniszre illetve vegyél valami felcsatolható kiegészítőt ez nyilván nem elsőre de ha elsőre kevésnek érzed magad segíts be kézzel ü,működik az ujjazás dugás közbe.Szex közbe még elfér egy két új ha mélység is kell felváltva dugás ujjazás mélyen.
2019. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!