Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Családos anyák, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos anyák, ti milyen sürün gondoltok arra hogy puncit nyalnátok ha mar egy hosszu kapcsolatban éltek es regen izgatott titeket vagy probáltátok is?

Figyelt kérdés
nök

2019. okt. 9. 14:25
 1/9 anonim válasza:
Irj ha akarsz beszélgetni :)
2019. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem próbáltam, de a gondolat izgat. Nem tudom,hogy valaha belemennék-e ilyenbe, de izgat...
2019. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Bár fiatal, huszonéves anyuka vagyok de gyakran gondolok erre... A párom ahogy ismerem bele is menne, de rossz érzés lenne, hogy nekem jó, neki nem :/ így ez marad gondolat
2019. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb minden nap gondolok rá, és masztizom is rá minden nap. Többször is.
2019. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én is sokat gondolok erre.. jó volna ha volna kivel megbeszélni vagy? Szerintetek hiba volna?
2019. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem gondolok erre,undorít a gondolat is...Hihetetlen milyen anyukák írtak ide. A gyerekeitek büszkék lesznek rátok.
2019. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
87%
Te gyereked meg remélem nem lessz ilyen szűk látokörű mint te..
2019. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki chatelne anyukák? Irj üzit
2019. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
6-os válaszoló,miért olvasod és miért válaszolsz arra a kérdésre ami Téged annyira felháborít? Igy gondolod,elfogadjuk,de lapozhattál volna. Vmi miatt csak megfogott..
2019. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!