Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert nem birok ellenallni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem birok ellenallni soha a fetiseimnek? 18/F

Figyelt kérdés
Mindig hogyha eszembe jut valami uj dolog, ami izgatni kezd, elobb utobb megteszem, még akkor is ha amugy nem akarom.. Azt erzem hogy eluralkodik felettem a vágy és kényszert erzek arra hogy megcsinaljam.. Most ma ugyan igy voltam egy masik fetissel, ami amugy eleg tavol all a szemelyisegemtol, es nagyon nem akartam megcsinalni.. (Nem akarom elmondani hogy mi az max privatba, de semmi olyan amivel barkinek artok vagy ilyesmi..) Viszont eddig a korulmenyek sem voltak meg hozza, (pontosabban eszkozok) de mostmar megvannak, es egy lepesre vagyok attol hogy megcsinaljam.. Es ahogy ismerem mar magam, meg is fogom, hiaba probalok ellenallni.. miert van ez? Miert erosebb a vagy az akaratomnal?
2019. okt. 9. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Mert az "akaratod" és a vágyad egybe esik, a kettő ugyanaz. Vágysz valamire, miért ne csinálnád meg? Nem az akaratod húz vissza, hanem a gátlásaid, komplexusaid, hogy bűntudatod van amiért megcsinálod.

Ne legyenek! Egyrészről a szexben mindent szabad, amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS a partner is kívánja. Másrészről inkább csináld mint frusztrálódj, a környezetednek, másoknak semmi köze hozzá - max. azokkal oszd majd meg akiknek szintén hasonló az érdeklődési köre, ki tudja még lehet partnert is találsz hozzá valahol.

2019. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most ezen téped magad?Marhaság,Ha nem ártasz vele magadnak,vagy másoknak,csináld!Rengeteg ember van így csak ök megteszik,és nem örlödnek rajta.Nekem a szép kerek popó a fétisem,ha látok eggyet,megakarom szerezni. De én meg is élem..
2019. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!