Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondolnátok egy 18/5-ös pénisszel rendelkező kondis srácról? Tudnátok neki ellenállni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
:D Igen, szerintem megoldanám
2018. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megoldják haver nyugi van
2018. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem lenne probléma :D

Úgy is kiderülne hogy 4 centivel kisebb legalább 😊😜

2018. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem kondizni én is azt hittem, hogy "Majd ha izmos leszek minden lánynak tetszeni fogok" meg még 14 évesen azt hittem, hogy "Biztos minden lánynak számít a méret".


Később kiderült, hogy mindenkinek más típus jön be. Igen sokan szeretik az izmos testet, de annak is rengeteg variációja van és legalább annyi ember utálja is ha a pasija izmos.


A nemiszerv méret meg ... Ahogy lányokkal együtt voltam és több ismerőssel beszégettem többször részegen ilyen témákról. Azt tapasztalatam, hogy a legtöbb lány az átlagos méretet preferálja.


Ha nem troll kérdésről van szó, nőlj fel.

2018. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 18/5 az iq, vagy cipőméret, vagy micsoda? Kondis? Az kondenzátorost jelent, vagy mit?
2018. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy praszt akkor nem nehéz ellenállni.
2018. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahogy csak sikerülne.
2018. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez lehetetlen. Épp ezért vigyázni kell, mert ha két ilyen srác egyszerre akar felszedni egy lányt, az idegpályáit túlhevíti a 2xvégtelen inger, és feketelyuk keletkezik.
2018. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,biztosan igen.

1. Nem vagyok oda az olyan pasikert akikről messziről ordit,hogy izomepitesre több időt fordít mint bármi másra.

2. Még ha kiderülne egy beszélgetésbol hogy megiscsak szuper vonzó a külső ellenére is :D és egészen értelmes és intelligens és stb. bármi ami megfogna benne, sajnos szexre akkor sem kellene ekkora farok :D Nem vagyok én a magam ellensége:D Élvezni szeretném a szexet nem karóba huzosdit jatszani kínok közt:)

Uhogy tuti bizti jól menne az ellenállás :D

2018. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!