Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi van velem? Fiatal lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Fiatal lányként arra vágyom, hogy 30-as,40-es nőkkel feküdjek le?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot csak is férfiakkal szeretnék. Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen lehet egy érettebb nő punciját nyalni vagy szopni a melleit... normális ez? Mit gondoltok? Más nő is érez így? 20/L
2019. okt. 11. 14:11
 1/7 kisördög1 ***** válasza:
96%
Igen más nőknek is vannak ilyen vágyaik
2019. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Persze, normális. Másképpen izgató egy fiatal lány, és másképpen egy 40es szép nő. Mindkettő szuper.

N

2019. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, de a másik oldalról én is erre vágyom, de 30-as 40-es nőre úgy szintén.
2019. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló a gáz nálam is .Irj ha gondolod.:)
2019. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Mi van veled, mi van veled... biszex vagy, ez van "veled". Nem szégyelld, vállald a vágyaid - csak úgy fogod tudni megélni, egészségedre :) S kezdj nyugodtan tapasztaltabb, pár vagy akár 5-10-15 évvel idősebb nővel, ha jó partnert választasz nem fogod megbánni :)
2019. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Hasonlóan vagyok. Kapcsolatom nem volt, egyik nemmel se, szexelni se szexeltem, önkielégítés pedig gyászosan megy, az elélvezés része. Így aztán végül ott lyukadtam ki, így 18 éves koromra, hormonok miatt vagy sem, hogy kielégítenék egy nálam idősebb nőt, de úgy, hogy nekem ennyi a "feladatom", viszonzást nem kapok, ruha is marad rajtam. Utálom a testem, nem vagyok vékony, így szimpla tesi előtt átöltözést is világ életemben, óvodától kezdve wc-ben csinálom.


Ó, és szintén, komoly kapcsolatot csak férfival.


Nyugi, nem vagy bolond - szerintem -, más is jár ebben a cipőben. :D


18/l

2019. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, bár nekem ebben van egy elég erős "anyakokplexus".
2019. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!