Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, lányok milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok milyen volt az első szopásotok?

Figyelt kérdés

Amikor ti csináltátok másnak.

Mit éreztetek utána?

Hány évesek voltatot ti,és mennyi a srác?



2019. okt. 12. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem volt részem benne.

Pedig szeretnék már kényeztetni egy srácot.

Miskolcon valaki?

Fiu vagyok.

2019. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa volt és izgultam de nagyon élveztem Azóta is szeretem csinálni csak ritkán van lehetőségem rá
2019. nov. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 boyspider ***** válasza:
Én 14 voltam a srácakit leszoptam volt 18 és elsőre furcsa volt 1 òrát vitem végig vele és megmondom ősszintén hogy torkozni akor tanultam meg és furcsa volt hogy ilyen jo is lehet de komolyan élvesztem és mostanság is szopok fiu mert kiratam facebokra hogy szivesen leszopok akár kit és sokk jo élményem van ezel kapcsolatba aki akar 16.fiu vagyok és aki akar irjon nyugotan hogy szeretne velem szopni 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
2019. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!