Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hagyjam magam a gondolatnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam magam a gondolatnak, vagy inkább várjak? 18/L

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!


Azt nem mondom, hogy röviden, de azért megpróbálom. ^^'


Szűz vagyok, soha nem csókolóztam, se pettingeltem, még csak nem is voltam szerelmes. Mindig is nagy vágyam volt, mind a mai napig az, hogy majd párkapcsolatban minden intimet, azzal akit szeretek. Persze ilyenkor lehet azt mondani, ha annyira ragaszkodok ehhez, akkor önkielégítés, csak az a baj, hogy nedvesedni nedvesedek, de a saját érintésem itt meg is állt, ergo elélvezni soha nem tudtam. Ez utóbbitól mára ideg vagyok, mert vágyaim vannak, ahogy igényem is, de az istenért se akar összejönni az orgazmus.


Itt jön képbe a kérdésem.

Fantáziálok arról, hogy egy nálam idősebb nő... nos... kinyal. Pedig soha senki nem csinálta nekem, egyik nemből sem! Fordítva is érdekel, hogy én elégítem ki, de ez szerintem csak kielégítetlenség és fiatalkori kíváncsiság, ugyanis kapcsolatot csak az ellenkező nemmel. Anno általánosban a fiúk sokat piszkáltak, így mára valamennyire tartok tőlük, ezért is többek között nővel próbálnám ki.


Igényesnek tartom magam, viszont az otthoni és kint történő lelki gondjaimat evésbe fojtottam, aminek a mai napig iszom a levét, bár nem folyok le a székről, szerintem húsvéti sonkával se kevernek össze, az önbizalmam, bár már jobb mint volt, így is a béka se*ge alatt van. Azt akarom megszülni, hogy nem vetkőztem le soha senki előtt. Elsős koromtól a mai napig, mindig a wc-ben, soha a lányok előtt.


Szerintetek, megpróbáljam? Tudom, nekem kell eldöntenem, és ha mindenki igent ír sem jelenti azt, hogy meg is teszem, mégis úgy érzem, szükségem van normális gondolatokra, véleményekre ezzel kapcsolatban. :/


Ó és elnézést, és köszönet annak, aki elolvasta. :)



2019. okt. 13. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez még bőven szexuális zavarok közzé írható.Az elhízás befolyással van a hormonháztartásra.
2019. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Megérné várni, még eléggé fiatal vagy.
2019. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Próbáldki! Mit veszíthetsz?

Inkább próbáld ki és esetleg megbánod, mint azt bánd egy életen át, hogy nem próbáltad ki!

2019. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem nagyon látok értelmet ebben a dologban.
2019. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem próbáld ki, aztán majd megtudod milyen és tudsz mérlegelni 😊

L

2019. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán kezdd először egy férfi nyelvével. Egy nagyon gyengéd férfival ;-)
2019. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek? Nem kertelek, a sorok alapján olyan szintű komplexusok, elfojtások, mentális problémák vannak a háttérben amit nem fogsz tudni egyedül megoldani. Keress fel egy jó pszichológust. Bocs, de ez van :(

Ábrándozhatsz idősebb nőkről, de nem fogsz nyitni feléjük csak magadba fordulsz.

2019. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért ne itt keress partnert, itt max. kiéhezett fiúkák meg unatkozó papik vannak.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, hajrá vesd bele magadat! :)

2019. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-el értek egyet.

Neked sok dondod van.

Magad is tudod de inkább másoktól vársz megerősitést,hogy kezdj magaddal valamit.

Van amivel magad is megküzdhetsz,de van amihez kell a szakember.

2019. okt. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell szakember ehhez. Egy picikét dolgozni kéne magadon, és az önbizalmodon. Ha jobban hiszel magadban, nagyobb lesz a vonzerőd, és nem fogsz félni mások előt átöltözni például.

Amúgy nagyon tetszik az írási stílusod, értelmes lánynak tűnsz

2019. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!