Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Próbáljam ki sráccal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam ki sráccal vagy hagyjam a témát?

Figyelt kérdés
Augusztusban a Balcsin nyaraltam ahol egy csapat focista edzőtábora is volt. 15-18 év közöttieké. Nagyon nagyon jó pasik voltak. Én huszonéves vagyok és elég vékony is, de mellettük (mind jó mellel, hasizommal, stb) még furább volt a strandon, mert éreztem, hogy mennyivel jobbak. Meg is néztem őket. Az egyik nagyon helyes srác pedig szintén nézegetett, de ő se és én se léptünk semmit. Pedig kb egy jóideje izgat a gondolat, hogy kipróbáljam sráccal. Azonban nem tudom, hogy jó ötlet-e. Eleve azt se tudom itt mit kellett volna csinálni hogy ha úgy van hogy nem is azért néz, akkor ne legyen kellemetlen a szitu. Ti mit tettetek volna? Hogy szokták mások ilyenkor? Egyáltalán hogy érdemes ismerkedni fiúkkal, ha úgy érzem? Fura, hogy csajokkal bármikor flörtölök, de egy sráccal nem mernék. Ugyanez a Szigeten is megvolt. Ott egy srác pecsétgyűjtés közben csapódott hozzám és kb 17 volt de úgy éreztem lehet benne vmi és pl ő direkt módosított a tervén, hogy arra jöhessen amerre én. Csak lehet azért volt így mert jókat nevettünk vele és az egyik pecsét osztó csajjal.

2017. aug. 21. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni valód nincs, ellenben ha nem teszed meg, évekig kínozni fog a kíváncsiság.
2017. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keríts rá alkalmat, rossz nem sülhet ki

Ha esetleg mégsem jön be...akkor maradsz a csajoknál

2017. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Toltsd le a grindr-t a telodra, es keress egy jokepu pasit. 24/F
2017. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok kirakni képet, nehogy ismerős lássa
2017. aug. 23. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fogja latni ismeros, hacsak nincs meleg ismerosod. Ot meg nem fogja erdekelni. Kep nelkul pedig ne szamits semmire, az eleg alap.
2017. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én akkor se akarom, hogy bárki tudja ismerőseim közül.
2017. aug. 23. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg azt tudod, hogy csak annak kuldesz kepet aki neked tetszik, privatban.
2017. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én dumálnék veled ha gondolod .Engem már évek óta izgat a dolog,de még mindig kipróbálásra vár :D

23/F

2017. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? 😁
2017. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, mert mondig csak hajtani fog ez a kiváncsiság.

Én is így vagyok vele, de egyszer biztos benne leszek :)

2017. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!