Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasi létemre férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi létemre férfi?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű barátnőm, akit szeretek, vele és az ő gyerekével(előző házasság) és tényleg mindkettőjüket nagyon szeretem.

Pár hónapja megismerkedtem egy férfival akivel nagyon egymásra hangolódtunk és úgy érzem van köztünk valami, folyton rá gondolok. De nem csak hogy férfi, 16 évvel idősebb nálam. Szerintetek hogy kezeljem ezt a helyzetet? Mi lehet ez az egész?


A trollkodós hozzászólásoktól kérlek kíméljetek



2019. okt. 16. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hat valszeg biszex vagy. shit happens. ugyanugy megcsalas ettol meg, ha lesz vmi.
2019. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, mi lenne... az hogy biszex vagy és most kezd benned tudatosulni, felszínre törni. Ahogy az #1-es is leírta, férfivel v. nővel ugyanúgy félrelépés, megcsalás lenne.
2019. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De még nem történt semmi, ez egyenlőre érzés csak.
2019. okt. 16. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Én 30éve élek a párommal,vannak gyerekeim ,barátaim,

De senki nem is sejti hogy bi vagyok.Ha a lánnyal akarsz maradni.mindenképp titkold el.Az meg hogy egymásra hangolodtatok,ha nem volt szex még nem jelent semmit.Lehet nem is lesz.Akor nem számit.Én is idős pasi vagyok,mégis fiatal szeretőim vannak.Mindenek elött beszélj a pasival.Ő mit gondol?Az érzelmek össze kuszálják a gondolkodást.Elösször azt dönsd el meg

éri fel rugni egy szerelmet.Nem csak egy fellángolás?

Ezt kérdezd meg magadtól.Lehet csak a szex vonz egy pasival.Nem gáz. Tedd meg,de ne dobj el egy igaz szerlmet.Mert,ha igen ez az ujj medig tarthat?

És ha vége egyszer?Várj még és nagyon-ngyon gondold át.

Szekszelj,de ne tégy meggondolatlan lépést.

Azért majd szreretném tudni a döntésedet. Remélem

Hasznos volt amit írtam,ha nem hát sajnálom.A cél a

boldogság.Ezt sose feledd.

2019. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki csak ne tudjon róla a csaj. Ez a megcsalás csak egy divatos duma, mit árt az neki ha kipróbálod a szexet férfival is? Nem vagy senki magántulajdona.
2019. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak bromance.
2019. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos bi vagy.Előbb utóbb,úgyis meg léped.Lehetőleg

titokba,ha nem akarod tönkre tenni a kapcsolatod!

2020. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy gyönyörű barátnőm, de mégis vágyok arra, hogy valakinek én legyek a barátnője :D Kiélném valakivel a női énem az ágyban, de a kapcsolatomat nem rúgnám fel, sőt kapcsolatot férfival nem tudnék elképzelni.


Ha lenne lehetőségem ilyen pasit találni, akivel barátság extrákkal diszkréten működne én nem gondolkodnék.

30/F

2020. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!