Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A buszexualitás, hogy alakul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszexualitás, hogy alakul ki az embereknél?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 22:31
 1/10 anonim válasza:
61%
Szerintem az után mikor feláll a buszon :)
2019. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az előző a szám bull vette ki... 😂 Ja, nem azt, hanem a mondatot. Amúgy pediglen mindenki annak születik.
2019. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A szexualitás veleszületett adottság amit az ember vagy elfogad és megél, vagy elfojtja és szenved.
2019. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

#4

A szexuális irányultság nem betegség. Ez az emberrel születik. Hogy mi okozza, hogy nem minden ember hetero, nem tudom, de ezen még a tudósok is gondolkodnak. Aki a biszexualitást, homoszexualitást betegségnek gondolja, az a beteg.

2019. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mint a metroszexualitás. Van, aki a metrótól, van aki a busztól és gondolom olyan is akad, aki a villamostól izgul fel.

Ha mindhárom egyben jelen van egy személynél, akkor gyűjtőnéven BKV szexuálisnak nevezzük ezt az embert.

2019. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 jdfGabrella ***** válasza:
66%
Hogy látnak a buszon 1 jó nőt.
2019. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, azzal egyetértek, hogy vele születik. De én hiszem, magamon is észre vettem, ha nyitott vagyok minden felé, akkor előtőr belőlem az igazi énem. Szóval sokan nem is hagyják kibontakozni a saját vágyaikat. Mert ami érdekel, azt kipróbálom és utána vagy bejön, vagy nem. Sok mindennel vagyok így. Azt akarom kimakogni, hogy valamilyen szinten kialakult(am).
2019. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a BKV járatain tuti nem. Esetleg valami svájci háromszintes, jacuzzis buszon.
2019. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
biszexuális akart lenni,bocsi sorry az elirásért
2019. okt. 26. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam konkrétan úgy,hogy kipróbáltam és bejött.Igaz,van aki azt mondja, ez genetika,de a franc tudja.
2020. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!