Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért alakul ki nálam nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakul ki nálam nehezen kölcsönös vonzalom?

Figyelt kérdés

Élettársamtól külön mentem van két gyerekem.Az szokott lenni,hogy akinek kellek,és nyomul az nekem nem kell,akire meg én hajtanék annak én nem jövök be.Kicsit érdekesebb is nekem az a pasas akit nem kapok meg könnyen.

Most elkezdtem összejárogatni nem rég egy férfival.Az első szex nekem jó volt,meg neki is.A többinél hőbörgött mert nincs rám merevedése ,és nem klappol a szex.Ő meg görcsösen erőltette,mert ,,szex" kell címszó alatt.Erőltetetté vált a dolog.Egy idő után idegesített,és leépítettem.



2017. jún. 11. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a különmenés miatt. Keresed magadnak a férfit aki neked és a gyermekeidnek is megfelel. Jobb szereted azokat a férfiakat akiket nehezen lehet elcsábítani hogy később bisztos támaszod legyen.
2017. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De te most férfi vagy? Bocsi, de nehezen derül ki? Ha igen, akkor lehet azért, mert azonos nemű a partner. Nőkkel is nehezen megy, vagy velük már nem ismerkedsz?
2017. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!