Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érett biszex nök mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett biszex nök mennyire tartják izgatónak a fiatal lanyokat? Külsöre? Vagy csak a pasiknak jön be néha a nagyobb korkülönbség?

Figyelt kérdés
valós nők,akiknek normális véleményül van

2019. nov. 3. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Sosem volt még nővel kapcsolatom,de megfordult a gondolatomban.Én vonzónak tartom a fiatal lányokat,ez nem kérdés.
2019. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit vettem észre, hogy az érettebb nők egy bizonyos kor alá nem mennek le. Már sokan egy 20 évessel sem állnak igazán szóba.
2019. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen én is ezt tapasztaltam mint a 2 valaszoló.ezért is erdekel
2019. nov. 3. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A többségnek a korebeli tetszik, de ettől még van akinek a fiatalabbak is - ahány ház annyi szokás.
2019. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalról ismerem a kérdést. Jelenleg van egy "barátság extrákkal" jellegű kapcsolatom egy nálam 20 évvel idősebb nővel és előtte egyikünk sem gondolt olyan kapcsolatra, amiben nagy a korkülönbség. Ez csak úgy jön.
2019. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kar
2019. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Láb.
2019. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem tetszenek a fiatal kerek popsis lanyok azoknak a nöknek akik amugy biszexek?
2019. nov. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!