Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért kezelik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért kezelik általánosságban lazábban a nagyobb, akár 10+ évnyi korkülömbséget?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 11:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Korkülönbség*
2018. okt. 1. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

10 körül semmi baj nincs sztem, 20 azért kicsit sok, de 23 után mar azért egy értelmes ember hasonlóan gondolkodik, csak bölcsebb, tapasztaltabb.

Én sokat beszelgettem idősebbekel mindig, 30-50, és szinte mindig megkaptam, hogy furcsa ez hogy ifjú létemre másképp nézek a világra, pedig 18-21 voltam (ambíció, értelmes, nyitott) és sokszor félre is értették, mert sokan közelebb akartak kerülni, de meg beszélve csak barátság lett és mind megértette.

Egyik, hogy melegek közt szorosabb lehet a kapcsolat is, mivel van egy fő témájuk....

Másik hogy sokan csak azért vannak mert a szex, semmi más. Hozzá kell tennem az is egy tényező, hogy ha valaki meleg akkor elfogadottab a világra nézve, es ha szerelmet keres, akkor a kor sose gond.

Remélem tudtam választ adni.

Ui.: nekem van egy kialakuloban, és 10 felett van a különbség.

2018. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert én komoly kapcsolatot keresek, nem csak azt akarom hogy megdugjanak. Egy negyvenes igényes férfi pedig fuatal fiúkra vágyik szűk popsival. Én 20 éves vagyok, és a 46 éves barátom bármit megtenne értem, és nem csak szexet akar.
2018. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert a férfiak szexuális beállítottságtól függetlenül szexcentrikusabbak, mint a nők. Ez azt is okozza, hogy kisebbek az elvárásaik a nőkénél és egymás között sokkal könnyebben teret is nyerhet ez, jobban beindulnak.
2018. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen azért, mert azonos az nemű emberek jobban megértik egymást. Alapvetően kevesebb a súrlódás 2 férfi,mint férfi és nő között. A legtöbb kapcsolatban az okozza a problémàt,hogy a felek nem értik meg a másikat,különböznek az elképzeléseik és a vágyaik. Most csak egy általánosított dolgot mondok, egy férfi szerint egy jó kapcsolatban jól néz ki a nő és sok a szex. Egy nő szerint egy kapcsolatban a felek elfogadjàk egymást a szépséghibáikkal együtt, és sok a romantika. És ezt a kettőt nehéz egymáshoz közelíteni,akkor is ha szeretik egymást és iygekeznek tenni a kapcsolatért. De ez csak egy példa volt. És a hasonló különbségek csak fokozódnak ha az egxik fél másik korosztályhoz tartozik.Minél idősebb az egyik fél,annàl nehezebb a kommunikàció.


De 2 férfi akkor is meg tudja érteni egymást,ha ez egyik jóval idősebb,mivel az alapgondolkodás-és természet ugyanaz, pl.2 férfi egy veszekedést simán lezár egy kiadós békülős szexel és mindketten elégedettek,akkor ha az egyik idősebb. De egy heteró kapcsolatban a férfi lezárná békülős szexel,a nő viszont "lelkizésre " ,törődésre, vìgasztalásra vágyna, és lehet hogy éppen abból lenne az újabb probléma hogy a férfi érzékelten vagy csak a szex miatt van vele amiért békülős szexet akar,a férfi azért lenne dühös,hogy "ki érti a nőket?"



Leszbikusoknál is gyakoribb a 10+ éves korkülönbség,több ilyen párt ismerek. Itt is ugyan az a helyzet, 2 nő jobban kijön egymással,pl. a fenti helyzetben a veszekedés után 2 nő jó alaposan kilelkizné és kiromantikáná magát, és mindketten boldogok lennének.

2018. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

általánosságban elfogadott az idősebbik fél korának a fele plusz nyolc év

ha ez nagyjából passzol a másik fél életkorához, akkor nincsen nagy baj

2018. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Mindig is a jóval fiatalabbakkal értettem meg magam jobban, és párjaim is jóval fiatalabbak voltak. Legutóbb három évig éltem egy most 22 éves sráccal és minden téren , lelkileg is nagyon jól megértettük egymást.

Egyenrangúnak kezeltem, igényeltem a tanácsait, mindent közösen döntöttünk el,nem is volt semmi baj. De jött egy olyan ,aki ezt felülírta és vége lett, békében.

Egy éve egyedül vagyok, de csak a huszonéves korosztállyal lépnék ismét kapcsolatba, mert nagyon sok, érzelemre vágyó értékes ember van közöttük.

Lényeg, sosem a korkülönbség számít, hanem a megértés és a mentalitás.És nálam nem a szűk popsi, vagy egyéb kinézeti dolgok számítanak, max az, hogy én csak aktív vagyok.

2018. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te jelenleg hány éves vagy?
2018. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mert egy meleg ember már tudja, hogy szeretet-szerelem nem csak nemtől, rangtól és kortól függ. A legtöbb heteró/homofób falak közzé zárja magát "norma" alatt, míg egy meleg rég megtanulta, hogy néha nyitni kell ahhoz, hogy boldog legyen.
2018. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!