Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A heteroflexibilis kifejezést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteroflexibilis kifejezést azok találták ki és használják, akik nem képesek elfogadni, hogy biszexek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez jó kérdés

én is kíváncsi vagyok a válaszra :)

2019. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Én a heteroromantikust használom magamra, de elfogadom, ha valaki heteroflexibilisnek tartja magát. Igazából a túlnyomóan hetero, alkalmi homoszexuálisokra ez egy korrekt megnevezés szerintem.
2019. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ja, kb...
2019. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Szerintem a képlet nem olyan egyszerű, hogy valaki hetero, bi vagy homoszexuális. Vannak árnyalatok.
2019. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Én mást gondolok erről.

Heteroflexibilis az, aki amúgy hetero, de mondjuk egy gyönyörű thaiföldi ladyboyt azért nem rúgna le magáról.

2019. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
#4 Csak a biszexualitásban vannak arnyalatok. Van aki csak a férfi testhez vonzódik, van aki csak a női testhez, és van, aki mindkettohoz. Az, hogy a harmadik kategóriaba tartozóknak vannak preferenciáik (pl hogy egy bi férfi csak a nőkhöz, meg a nőies férfiakhoz vonzódik, de egy macsóhoz nem tudna) még nem azt jelenti, hogy ők teljesen mások lennének.
2019. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Fején találtad a szöget :) vannak árnyalatok, van két véglet és közte a "szürke zóna" azaz a biszexuálisok, vagy más néven "heteroflexibilisek".
2019. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Egy biszexuális nagyjából egyforma (max 20%-80% megoszlással) mértékben vonzódik mindkét nemhez. A heteroflexibilis pedig több mint 80%ban vonzódik az ellentétes nemhez és csak alkalomdatán vonzódik a saját neméhez. Tehát igen, a flexibilisség a biszexualitás spektrumának a széle, de nem egyenlő vele.

2019. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!