Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlást használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlást használjak, ha a félelem miatt szenvedés a szex?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlási megoldást keresek. De mindegyikről hallok olyan sztorikat, hogy mégis terhesek lettek (a fogamzásgátló tablettától, a peszáriumon keresztül egészen a spirálig).

Mindig is féltem a terhességtől nőként, hiszen olyan sok tényező alakulhat úgy hogy baj lesz. Így sosem voltam képes orgazmusra, és borzasztóan görcsös voltam/vagyok. Hiába vagyok nedves és kivános egyszerűen várom hogy mikor lesz vége és mikor ellenörizhetem le.

Rendszeres nemi életet élek (hetente 1szer biztosan).

Az óvszer mellett döntöttünk, mert azt könnyű ellenőrizni. Hátha akkor majd megnyugszok.

Viszont pár hónapja kiszakadt, pedig jól tettük fel. Mindig tüzetesen ellenörzöm. Kivételesen nem húzta ki időben és én sem löktem el magam. Így belém élvezett teljesen.

Nem aludtam aznap éjjel. Másnap mentem eseményutániért. 1 hónapot végig idegeskedtem. Hála az égnek megjött 10 nap késéssel.


Azóta még jobban rá vagyok parázva. Sikosító nélkül nem megy és sikideg vagyok. Korábban sem volt élvezetes, most még annyira sem.


Mit tehetnék?

Milyen fogamzásgátlást használjak?

Hormonmentesen gondolkodtam, mert a családomban volt trombozis anyai ágon. Viszont arról is sokan mondják, hogy lutri.

Akkor mégis mit tehetnék? Nem szeretném úgy leélni az életem, hogy a szex szenvedés és idegesség forrása.


24N



2019. nov. 4. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
pasid köttesse el magát.
2019. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha később sem akarsz gyereket kasztráld magad ha igen akkor meg agykurkászhoz menj el és kérd a segítségét hogyan tudnád ezt a fajta szorongást/félelmet legyűrni magadban mert ez így nem maradhat bár szerintem már eddig se kellett volna eljutni.
2019. nov. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a pszichológust.

Esetleg egy darabig csak egyéb módon szexeljetek: orálisan, stb. Nyilvánvalóan beletelik egy időbe, amíg megnyugszol. Valóban, minden védekezési módszernek megvan a maga hátul ütője, de ezekre roppant kicsi az esély. Ha elszakadt a gumi, valószínűleg rossz minőségű volt. A durex egy viszonylag jó márka és azt hiszem van belőle olyan is, ami direkt vastagított, így még kisebb az esély arra, hogy elszakadjon. Javaslom, hogy beszélj nőgyógyásszal: valószínűleg nála nagyobb tapasztalata aligha akad másnak, az ő szavára adhatsz, hátha tud olyan fogamzásgátlót javasolni, aminek kicsi az egészségbeli kockázata, vagy megfelelőbb óvszert, ha más nem megnyugtathat, hogy kicsi az esély.


Nem utolsó sorban az is fontos, hogy tudd, hogy amennyiben mégis megtörténne a baj, a párodra mindenben számíthatsz.

2019. nov. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok sajna... Egy kis alkohol beszokott jönni... Más megoldást nem találtam... Akkor is paráztam amikor gyógyszert szedtem... (nekem évekkel ezelőtt volt egy terhességem de a baba 4 naposan meghalt... Soha többet nem akarok terhes lenni tehát nálam lehet kicsit összetettebb a probléma... A lényeg hogy ha fejben van a baj akkor is ideges lennél ha elköttetné magát a férjed)
2019. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászt, hogy mit javasolna!
2019. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pszichológus, hogy legyőzi a félelmes. Bennem is mindig is van/volt para, de azért ez már nem normalis szerintem. Erről te nem tehetsz, kezeltesd, utána, pedig kerd ki a nőgyógyász véleményét. valószínűleg ajánlhat spiralt, meg nem szult nőknek, hüvely gyűrűt, fogamzásgátló tablettát (én ebben bízom meg, a legjobban) ne idegeskedj, csak eld át a pillanatokat! Sok sikert.
2019. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyőzd, a félelmedet. - elirtam, Bocsi.
2019. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Javaslom a pszichológust. +1
2019. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem akkor nyugodnék meg ha találnék olyan fogamzásgátlási módot ami megnyugtat
2019. nov. 4. 22:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egy pohár vizet

nem előtte, nem utána, hanem helyette

2019. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!