Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan ébredtetek rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ébredtetek rá, hogy biszexuálisak vagytok?

Figyelt kérdés
Volt mondjuk ellenkező nemű partneretek, aztán valahogy megtetszett valaki a a saját nemből is? Vagy hogy?

2019. nov. 5. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemmel fantáziáltam, meg persze még most is. 😄 Volt amikor fiúért voltam oda, és volt mikor lányért, már egészen kicsiként is. Nekem ez volt mindig is természetes.

21L

2019. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha vonzódsz a saját nemedhez.Pláne ha be is indulsz

egy kicsit.Ez ne gond.A bi a legjobb dolog a világon.

Én is az vagyok.Fiuk,lányok,sőt párok is.Válogathatsz.

2019. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 évesen egy barátommal kivertük egymásnak. Előtte is már egyformán néztem a lányokat és a fiúkat is, de utána egyre biztosabb lettem abban, hogy mindkét nem érdekel szexuálisan. Teljesen biztos az első orális kalandom után lettem.
2019. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig változott, hogy kibe vagyok 'belezúgva'. Egy női csalódás után jött egy pasi és fordítva, még ma sem tudom a fő irányt.
2019. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyári táborban Balatonnál utolsó este bulit szerveztek és akik felügyelték ránk fiatalok (huszonévesek voltak) előadtak előtte egy táncot. Legelől egy igen nagy keblekkel megáldott, attraktív lány ugra-bugrált én meg egyszercsak azt vettem észre, hogy folyik a nyálam. Tudom, paraszt vagyok.

Biztos akkor lettem a dologban, mikor pár évvel később beleszerettem egy lányba.

2019. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!