Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ismertek olyan lányt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismertek olyan lányt, aki így volt vagy akár ti voltatok így, hogy 20-25 éves korotokig azt hittétek heterók vagytok, de valami kapcsán mégis kiderült, hogy biszexuálisak vagytok?

Figyelt kérdés
Hány éves korban volt?Minek a hatására jött a felismerés?Hogy fogadtátok vagy fogadta az illető,akiről írtok?

2018. febr. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
15-16 éves korban
2018. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez még "ér-e". 17 éves koromig úgy gondooltam, hogy heteró vagyok. Aztán lett egy nagyon jó barátom (ellenkező nemű), aki biszex. Sokat beszélgettem vele, vígasztaltam, ha rossz passzban volt a mássága miatt. Ahogy elfogadtam őt, úgy az egész melegséget. Szerintem előtte is biszex voltam, csak nagyon elnyomtam tudat alatt is, de ekkor már egyáltalán nem zavart, gond nélkül felismertem és elfogadtam magam.
2018. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én a mai napig nem tudom eldönteni, hogy csak kíváncsi, vagy bisex vagyok. 6 éve boldog párkapcsolatban élek, de néha eszembe jut, hogy kipróbálnám a saját nememmel is. Azt viszont nem tudnám elviselni, hogy a páromhoz bárki hozzáérjen, így a hármas kizárva. Plusz tudom, hogy ő sem viselné el, így ez örök rejtély marad. 26/L
2018. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

16 évesen megcsókolt a barátnőm.Nagyon maradandó élmény volt.

Huszonévesen próbáltam keresni lányt de béna voltam.

30 évesen kicsit összemelegedtem egy barátnőmmel.Ott már volt simogatás, kézzel izgatás.

Aztán kb.37 évesen szintén egy barátnőmmel voltam.Én kielégítettem kézzel szájjal de elég részeg voltam és csak tudom, hogy megtörtént de az érzésre nem emlékszem.

Most 40 vagyok, nagyon vágyom rá, hogy megélhessem teljesen milyen egy lánnyal.

Biszexnek vallom magam, viszont párkapcsolatot nem, csak szexet tudok elképzelni nővel.

2018. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

4-es, amit leírtál, az nagyjából az én történetem is :)

18 évesen megcsókolt a legjobb barátnőm, és akkor nagyot fordult minden.

De már előtte is, és utána még gyakrabban éreztem valami erős kötődést néhány nő irányába. Viszont soha semmi nem volt ezekből, mert elnyomtam magamban az érzést, és folyamatosan győzködtem magam, hogy ez nem egy vágy, hiszen hetero vagyok.

33 évesen, nagyjából mostanra tudom kimondani magamról, hogy biszexuális vagyok.

Sosem voltam nővel, és nem is tudok párkapcsolatot elképzelni, legfeljebb egy kalandot.

2018. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először olyan 13-14 évesen éreztem azt, hogy milyen jó lenne egy lány testét puszilgatni, simogatni, csókolózni vele és a többi. Olyan 16 voltam mikor először lehetőségem nyílt lánnyal szeretkezni, azóta több élményem is volt és imádom. Viszont kapcsolatban még soha nem voltam nővel, pedig nyitott lennék rá, de akikkel eddig összehozott a sors, mind inkább a szex részére voltak kíváncsiak.
2018. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb fél-egy éve érzem úgyhogy a lányokhoz vonzódom. Nem érzek szégyent vagy bármi rosszat ezzel kapcsolatban. :)

Azt nem tudom hogy miért most jött ez.


20/L

2018. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
maga ez a dolog abnormális, sokan elfogadják, sokan izgatónak tartják, vagy legyintenek rá.. ez van együtt kell vele élni már évezredek óta.. míg sok pasi egyedül marad addig a lányok egymásra találnak.. így kevesebb gyermek születik.. csökken a népesség, és ennek következtében kihal szép lassan az emberiségnek, így leszbik is eltűnnek ,-)
2021. máj. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!