Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex Aktív pasik. Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex Aktív pasik. Nektek miért jobb, ha egy másik pasi kapja be a farkatokat mint egy nő, avagy miért jobb nektek egy pasit análisan kielégíteni mint egy nőt?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalt Aktívaktól szeretnék őszinte választ.

2019. nov. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
annyira hülye kérdés. ennyi erővel, miért jobb a heteróknak, hogy nő kapja be, nem egy pasi, vagy miért nem mindjárt egy kecske.
2019. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Biszex aktív vagyok. Nők nem tudnak olyan élvezetesen sz...ni, mint egy férfi. Sokszoros tapasztalat.

És nővel, aki engedte volna az anált,nem voltam sosem.

Így ezen a téren (is) sokkal pozitívabbak az élmények.

2019. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es,köszi a választ!

De mivel a tapasztalatlanságod és az IQ szinted is súrolja az alsó határt,inkább gondolkozz mielőtt megszólalsz...

2019. nov. 5. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a kettesnek .A fiuk a sajátjukon kitapasztalták hol kell izgatni,hogy kellemes jó legyen .

A nőknek közben mondogatni kell mit csináljon .

2019. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel,mindegy ki kapja be.Az análról.

A nöket nagyon nehéz análisan kielégiteni.Sok alig várja

hogy túl legyen rajta.Meghát amikor közben fájdalomra

panaszkodnak...A pasik mások,ők tényleg élvezik,ha

dugják őket.És ha nem ful passziv el is élvez.Volt

aki,mikor tövig nyomtam,abban a pillanatban el is sűlt.

2019. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!