Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok az nem undoritó ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az nem undoritó ha lefeküdtök 1 fiúval aki 1 másik lányal análisan közösült?

Figyelt kérdés
Lányok nektek pl az egy pici undort sem kelt hogy lefeküdtök 1 olyan fiúval aki 1 lányal gumi nélkül análisan szexelt? Nincs bennetek az a tudat hogy az a pénisz ami a hüvelyetekben van az volt 1 másik lány fenekében ami egyrészt nem is higénikus stb oké de hiába mondják az hogy megfürdött a fiú azóta meg minden de moshatja még mosógató szerel is a péniszét akkor is fenékben volt és ezen már nem lehet változtatni.

2014. márc. 25. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aakkor Neked nem undorító, hogy előtted egy másik fax is járt valszeg a pinában? Képes vagy oda betenni? Pfúúúj...
2014. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van pl frissen másik után nem lennék lányal pl volt úgy hogy négy haver egyszere akart egy lányal én kihagytam.
2014. márc. 25. 07:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Csak fiktíven, mivel párom van...


Kérdés, mennyivel előtte...


Közvetlen utána tuti nem hagynám, annyira nem tudna lefürödni. :D


Viszont hetekkel, hónapokkal később miért ne?


És sejtem, mire akarsz kilyukadni a kérdéssel...


Igen, biszex fiú esetében már zavarna, hogy előttem egy férfiban volt... nem higiéniai okokból... Maga a tudat... ez pszichés.

2014. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Anális szexnél a baktériumok a húgycsővön a vesébe májba feljuthat ha gumi nélkül történt a dolog olvastam és évekel később here rák is kialakulhat tehát szinte élete végéig maradandó nyomott hagy.
2014. márc. 25. 07:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

teljesen bolond vagy. higiénia fontos, a többi kettőtökön múlik.

van még lehetőség gusztustalankodni:

csókolnád, ha korábban sz*pott?

dugnád más után?

szopnád ha más p.nájában volt?

2014. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor neked magával az anális szexxel van bajod? Mert ezek alapján akkor párkapcsolatban se legyen sima szex többé, ha előtte volt már anál.
2014. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A gumi nélküli anális szexet sokan undoritónak tartják főleg ha történik egy kis csokis baleset.

De nincs bajom vele igaz nem rajongom érte

2014. márc. 25. 08:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Sőt! Az anál maga a lassú kínhalál. Ütődöttek!
2014. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A baránőd pedig azzal a szájával xop le téged, amivel előtte tökfőzeléket zabált. Na ez milyen undorító! O_o
2014. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szopott minimum jár a csók. A kérdés a segből szájba.
2014. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!