Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok a barátommal titkos kapcsolatban. Ő 66 éves. Becsapott, megcsalt. Volt olyan, hogy én a másik szobában aludtam, ő meg szopatta a mellettem tartott barátjàt. Ezt fokozva van egy barátnője is.... Azt várja el tőlem, hogy szerelmesen fogadjam ezt el. Most szakítani akarok vele, de nem szépen! Amennyi fájdalmat okozott.... Nem válhatunk úgy szét, hogy ő kényelmesen élje az életét tovább. Barátnőjének akarok “olyan kèpeket” àtküldeni, ami egyértelmű, hogy pàrja meleg és nem hüsèges. Elegem lett a sok megalásztatásból
2019. nov. 24. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem egyszerűen csak hagyd ott.

Ne vállj te is szemétté.

2019. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor ő éljen nyugodtan? Én meg szerelmesen megalázva?
2019. nov. 24. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!