Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatalabb srácok középkorú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srácok középkorú férfival stabil szeretői viszonyban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 45 éves, nem független férfi vagyok, eddig hetero tapasztalattal. Az érdekelne, hogy milyen arányban vannak vajon azok a srácok, akik számára elképzelhető-e ilyesmi. Nem azonnal mennék bele a dologba, fontos a kölcsönös ismerkedés és a szimpátia.

2019. nov. 26. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem eddig csak 30 plusszos szeretőim voltak, és nyilván titokban, de nem azért mert házasok lettek volna . Ha feleséged van, dugd őt. 20/f
2019. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs feleségem. Barátnőm van, de gyakorlatilag nincs köztünk semmi. Együtt élünk, de nagyon úgy néz ki, már nem sokáig.
2019. nov. 26. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha jol néz ki az illetö,mindegy hány éves sztem
2019. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szerepben lennél. Aktív vagy passzív?
2019. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aktív. 🙂
2019. nov. 26. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Én passzív vagyok. Benne lennék ilyenbe.

31/F

2019. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekesen hangzik érdekelne
2019. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!