Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek! Hogy történt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek! Hogy történt az első kalandotok azonos neművel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Egy haverom kérdezte meg hogy beugrok-e hozzá meló után, úgy tettem, beszélgettünk és közben el sütöttünk néhány homoerotikus poént, én az egyik alkalommal mikor kérdezte hogy megkínálhat-e valamivel még? Mondtam hogy a dákódat elfogadnám, megkérdezte hogy elővegyem? Kicsit zavarban voltam, de gondoltam hátha csak tovább poénkodunk rávágtam hogy miért ne?

Erre elővette a szerszámát ami nem sokkal később a kezemben volt, és elkezdtem verni neki. Nem sokkal később már a számban is volt a farka.

(Fiktív történet, de hátha valakivel meg is történik :))

2019. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal mar sejtettem h biszex vagyok , kozos maszti soran kerdezte h megfoghatja e majd h bekaphatja e , persze hogy engedtem egy hettel kesobb azt kerte h dugjam meg
2019. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni voltunk és a zuhanyzóban felállt. A srác,akivel együtt voltunk kérdezte,hogy engem izgatnak a fiúk? Mondtam ,hogy igen.
2019. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen csókolóztam a barátnőmmel. Érdekelt mindkettőnket milyen lehet. Kipróbáltuk, illetve simogattuk egymást.
2019. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen vertem haverokkal. Akkor még nem fogtam meg másét pedig izgatott, csak nem mertem. 25 évesen éltem át először és azóta izgat. Egy kollégámmal történt sörözés közben,
2019. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az adatlapját, ezért volt egy kis égés, utána olyan dolgot okéztam le, amiről nem tudtam, hogy mi :)

Ezek ellenére azért nem bántam meg nőként.

2019. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársammal kivertük egymásnak. Akkor sajnos csak annyi volt. Az első orál jó pár évvel később egy vad idegen pasival történt.
2019. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!