Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy történt az első kalandotok lánnyal?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál? Csak csók volt le is feküdtetek?


Köszi a válaszokat :)



2019. jún. 28. 14:43
 1/9 A kérdező kommentje:
*vagy le is feküdtetek?
2019. jún. 28. 14:44
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

suliba voltunk es elkezdte simogatni oran a combom pad alatt, aztan mindketten kimentünk wcre es ott megujjazott.

16 voltam.

2019. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Sehogy és nem is lesz ilyen.

22/L

2019. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam... Hármas volt két lány, egy pasi. A pasi vett rá mindkettőnket. Teljesen ismeretlen volt a lány de nem bántam meg, nagyon jó volt. 26N
2019. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

12 éves voltam. Unokahúgommal. (Tudom, tudom durva nem is vagyok rá büszke).

Csókolóztunk, simogattuk egymást, egymás puncijához dorgoltuk a másikét.

2019. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

13, lassacskán 14 voltam, legjobb barátnőmmel, ő 1 évvel idősebb volt nálam :) egy ideje tudtuk, hogy mind a ketten biszexek vagyunk. Átmentem hozzá, fetrengtünk, nagyon kockultunk az ágyon, ahogy mindig is szoktunk. Aztán elkezdett ölelgetni, a nyakamat csókolgatni. Aznap ennyi történt, viszont elkezdtünk vmi féle csak szexuális kapcsolatot, amiben azért több is történt, bár korántsem minden :) amúgy kicsit görénység volt tőlem, mert ő szerelmes is volt belém... Itt, jó sok évvel később, nagyon megbántam, undorodom a gondolattól 😂

Szeretem, kívánom a nőket, de azzal a lánnyal nagyon nem kellett volna.

2019. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdekességképpen, képtelen voltam őt megcsókolni. (Utolsó vagyok)
2019. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
17, és csak csók, de az tökéletes volt:)
2019. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
16-17 lehettem. Tudtam róla, hogy leszbikus, azt is hogy bejövök neki. Filmeztunk, iszogattunk, félre értelmezhetetlenül egyre jobban bújt, ölelgetett, aztán elcsattant egy csók. Aznap lefeküdtünk, kb egy évig voltunk ilyen se- veled se nélküled barátság extrákkal kapcsolatban ... Mára már nem beszélünk ( egyéb okok miatt)
2022. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!