Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy hetero férfinek imponálhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero férfinek imponálhat, növelheti az önbizalmát, ha egy biszex srácnak tetszik és ezt megtudja?

Figyelt kérdés
Vagy ha vkinek ez imponál akkor az minimum biszex ugye?
2019. nov. 28. 06:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem imponál
2019. nov. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha imponál neki akkor az a férfi szerintem nem hetero, hanem minimum biszex.
2019. nov. 28. 06:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy hetero férfi szerintem előbb kapna hányingert minthogy ez imponáljon neki...
2019. nov. 28. 06:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tizenéves koromban rendszeresen kaptam randi ajánlatokat homiktól(alacsony voltam, vékony, feminin alkattal). Nem tudtam úgy strandra menni, hogy ne próbáljon meg legalább egy huszonéves hapsi elhívni fagyizni. Persze a fagyit elfogadtam (mégsem vagyok bunkó, hogy visszautasítsak egy meghívást). Amint megvették nekem a legdrágábbat, rögtön elkezdtem beszélni nekik a barátnőmről, nekik pedig rögtön nullára csökkent az érdeklődésük. Egyáltalán nem imponált,de a fagyi mindig finom volt.
2019. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem imponal, bar hetero vagyok.
2019. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
mindig zavarba jövök ha fiu dícsér meg
2019. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne minimum biszex, ha imponál neki? Ha egy számodra nem vonzó lány megdicsér, akkor képtelen vagy örülni a dicséretnek csak azért, mert nem tetszik a lány?
2019. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem imponál
2019. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Imponál. És nem kell hozzá binek lenni.

Az hogy tetszek valakinek az egy pozitiv dolog,jólesik,hogy szépnek tart. Annak a személynek a neme mindegy. Csak a modernkori ember társitja ilyen baromságokkal,hogy az bi vagy fene tudja. Csupán azért mert mások ezt bhuzzis tréfa gyártáshoz használhatják. Biztos tudod mekkora poén hogy a bhuzzinak akar tetszeni...

2020. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7. Írjale legjobban.
2020. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!