Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalmat nyertek abból, ha...

Önbizalmat nyertek abból, ha visszautasítotok valakit, aki amúgy tetszik?

Figyelt kérdés
Annyi csalódás halmozódott fel bennem az évek alatt, hogy már önvédelemből azokat is csípőből ignorálom, akik amúgy bejönnének, de inkább egy esélyt se adok a dolognak, hogy megismerjem őket, mert tudom, hogy úgyis megint ugyanaz lenne a vége. Önbizalmam se volt soha, sőt... módszeresen utálom magam, aminek megvan a maga története, na de mindegy, most nem is ez a lényeg. Viszont azt vettem észre, hogy semmi másból nem tudok önbizalmat nyerni, nullának érzem magam nőként, viszont amikor látom, hogy mennyien próbálkoznak, és mindet elhajtom, kicsit mégis erősebbnek, jobbnak érzem magam. Öröm az ürömben... :D 20/N

2018. máj. 21. 10:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezzel csinálj valamit, az ilyenekből lesznek a kiégett vén ku.rvák, akik 60 évesen is telekenik magukat sminkekkel és úgy akarnak öltözködni mint a fiatalok. Nem viccelek, változtass ezen a tulajdonságon a magad érdekében. Valóban nincs értelme mindenkivel leállni, de aki valóban szimpatikus és reményt látsz benne, azt értelmes ember nem küldi el melegebbre.
2018. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Volt egy időszakom, amikor nagyon haragudtam a pasikra, és csináltam társkeresőre egy kamuprofilt, dekoratív fotó az internetről, vagyon... nyilvánvalóan többen röppentek rá próbálkozni, mint egy átlagosabb lányra (na, azért az meglepett, hogy nem érezték, hogy ez mennyire átlátszó), akkor adott egy kis elégtételt a dolog, de nálam ez kb. 2 hét alatt lement, rendeztem magamban az érzéseimet, és nem folytattam ezt a játékot, nem is ismételném meg, de tapasztalatnak tanulságos volt.
2018. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
hmm, én így megleckéztetni nem akarok senkit, csak magamat védeni..kiégni meg ha fogok, akkor nem emiatt, hanem azért, mert mindenki csak kihasznál. és nem, nem állok le mindenkivel. kevés pasiban bíztam meg igazán életem során (mert tudom, milyenek úgy általába véve), de mint utólag kiderült, bennük se kellett volna... :/
2018. máj. 21. 10:56
 4/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Attól még, hogy nincs önbizalmam, nem fogok ilyen szintre süllyedni emberileg...
2018. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
miért, hova süllyedek?:D nem bunkózok velük, meg semmi, csak önvédelemből nem is akarok velük randizni, etc.
2018. máj. 21. 11:02
 6/43 A kérdező kommentje:
lehet, hogy pl. az "elhajtom" szót értelmeztétek félre, de az csak szavam járása. annyi, hogy megmondom, hogy nincs kedvem találkozni, mert sokat csalódtam, és kész.
2018. máj. 21. 11:02
 7/43 anonim ***** válasza:
49%

Ha valaki tetszik, nem játszmázom. Muszáj kockáztatni és megelőlegezni a bizalmat (ésszerű keretek között).

Ha nem tetszik, akkor meg azért nem játszmázom, ennyi.

2018. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
az nem játszma, ha egyértelműen megmondod, hogy nem. :D az a játszmázás, ha hitegeted, hogy akarsz valamit, amikor amúgy nem, de nálam ilyenről nincs szó. miért lenne muszáj kockáztatni? mintha muszáj lenne csalódni is, pedig baromira nem...
2018. máj. 21. 11:06
 9/43 anonim ***** válasza:
53%
Hát oké, ha neked ez jó, hogy a másikat is visszautasítod, meg magadnak is csak ártasz... Sose értettem az ilyen embereket, de végülis a te bajod.
2018. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
neki nem ártok, mivel csak dugni akar. lehet, hogy nem ezt mutatja, de mind csak arra megy. dugjon meg mást, ennyi:) magamnak meg pont azzal ártanék, ha esélyt adnék bárkinek is, hogy megint kihasználjon.
2018. máj. 21. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!