Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ciki fiatallal szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danielguy kérdése:

Miért ciki fiatallal szexelni, ha fiú, ha lány?

Figyelt kérdés

Nyilván nem nagyon fiatallal, hanem tinivel, 14+ akik már vágynak az intimitásra.

Egy 20-on 30 páréves már tudja, hogy mi a jó, és kialakíthat olyan elvárásokat amikkel csak nyerni tud a másik fél.

Szerintem a szexnek is van kultúrája, nem csak a töfködésről szól, hanem beszélgetéstől, érintésekről, ölelkezésekről is.

Akkor miért gáz vagy ciki, ha egy idősebb valaki szexuális viszonyba keveredik egy fiatalabbal?



2019. nov. 29. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem ciki. Teljessen jó dolog. A fiatalabb fél tanulhat belole, ha nem önző az idősebb fél. És élvezheti is a tapasztalatot... :)


Ha lenne egy fiatal tini lány, akkor én is tanítgatnám...

2019. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Beteg ám a te jó édes anyád az. Megengeded, higy válasszak a felsorolásodból? 23 évesen nem vagyok gyerek te nyomorult. Egészséges hetero férgi mi? Aki elvált mert nem marad meg melletted senki mert osztod az észt közben egy primitív paraszt vagy. Amit te gondolsz az nem úgy van ám, a föld sem lapos és 23 évesen nem vagyok gyerek. Ostoba fajanó te. Vadásszál csak, ezzel a mentalitással remélem örökre egyedül maradsz és válogathatsz az elnevezések közt, higy egyedüllét, magány, nyomorúság...megengedem neked te nyomi te.

Na lehiggadtam.


23 N! És nem L!

2019. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!