Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, hogy 18 éves vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 18 éves vagyok és még soha sem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy már senkinek sem fogok kellenni a sok szép és tapasztalt lány mellett.

2019. szept. 14. 19:44
 1/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Majd megcsőröz valaki, emiatt nem kell félni...
2019. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és aki e miatt elítél ő megérdemli.. Am gondolom már kíváncsi lennél rá hogy milyen.. Talán nem csak a csók. Ne foglalkozz a "tapasztalt" lányokkal ! 40 f
2019. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Most rengeteg privátot fogsz kapni! Válogathatsz a jelentkezők közül!

2019. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem pasival pedig bi vagyok l.
2019. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Majd csókolózol ha úgy gondolod.

2019. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Same problem :D

18/L

2019. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, majd el jön ennek is az ideje.

Elég későn érős típus vagyok, nem rég jött el nálam az hogy el szeretnétek egy kicsit kezdeni élni, kicsit csúnyán fogalmazok lehet csajozni szeretnék, sajnos még tapasztalatlan vagyok 21 évesen de lassan el kezdek.

2019. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én legalábbis nem érzem annak, saját magamból kiindulva. Én sem csókolóztam még, és lám, nem dőlt össze bennem a világ. :D Csak azért hogy azt mondhassam, én is csináltam, semmi értelme. Majd ha szerelmes leszek, ha lesz párom, nemcsak random, a mai elterjedt "néhány napig kapcsolatban vagyunk, de amúgy a kedvenc színedet sem tudom".


18/l

2019. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a vicces😃 mindenki azért fosik, hogy egyedül vagyok, jaaj magányos vagyok. Nem lesz senkim. Ugggyan már... ezeket csak az elveszett emberek mondják....
2019. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!