Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párommal keresünk egy harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gcrossh kérdése:

Párommal keresünk egy harmadik nőt édes hármasra lehetőleg 18-30 év közöttit, kinek mi a tapasztalata hol találok ilyen személyt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatot szívesen el fogadok, hogy ki hol talált.

2019. dec. 2. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonlót keresünk, de nem könnyű feladat. Egyedülálló nők nehezen mennek ebbe bele. Társkeresőkön próbálkozzatok.
2019. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos nem egyszerű, ha esetleg találok vagy meg talál valaki az szintén pár,viszont az se nekem se a párommal nem jön be, külön meg persze ők sem akarnak. Nézek férfiak napi szinten min 50 be talál, hiába írom ki hogy Hetero férfi vagyok. :)
2019. dec. 2. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Elmentek egy örömlányhoz, és le van tudva.
2019. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
mi is próbálkoztunk társkeresőn, de végül fizetős lett a rosszlanyok.huról. De talán jobb volt így, mert nem volt féltékenység.
2019. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Őszintén meg mondva én nem akarok fizetős hölgyet, természetesen nem az anyagi miadt az pont nem érdekel, csak számomra elveszti a varázsát hogy fizetek neki pl 2 órát azt kész , meg ő csak egy szolgáltatás. De ez az én véleményem :)
2019. dec. 2. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En kapcsolatban vagyok csak nekem párom rendben van azzal ha találkozok a párral tehát nem muszáj szingli lányt kersenetek. Töltsétek le a BADOO alkalmazást nagyon sokan keresnek 3ast. Mondjuk azt nem tudoom mennyien találnak de egy próbát megér
2019. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze gondoltam rá én is már, de szerintem az kicsit etikátlan, úgyan is társ kereső nem az lenne a célja, igen tudom hogy ennek ellenére nagyon sokan keresnek csak alkalmi dolgot, viszont ott van az is ha olyanra írok rá aki tényleg kapcsolatot keres azt igazából csak zaklatom, de lehet hogy csak én gondolkodom így és nincs igazam :)
2019. dec. 3. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Etikátlan? Most nem baj, ha hangosan röhögök ugye?
2019. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan ha ahoz van gedved ;)
2019. dec. 3. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!