Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek egy passzív biszex srácnak lehet esélye arra, hogy barátnője legyen, ha hűséges típus?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Qrogasson a felcsatolhatós műpéniszével egy lipicai mén.
2019. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2019. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pozitív vélemény is van akkor. :)
2019. dec. 17. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert kb a férfias férfi antitézise vagy. És nem csak azért, mert más férfiak péniszét szereted a szádban és a seggedben. Hanem általában a viselkedésed, személyiséged sem lehet valami férfias, tökös, magabiztos, vagyis nőknek vonzó.
2019. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen, csak ne add fel.
2019. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Lány vagyok, volt ilyen barátom, nagyon kedves, aranyos volt, de sajnos tökéletesen egyet kell értenem #4-el. Az ilyen férfiak viselkedése általában nem a legvonzóbb, és egy idő után kifejezetten zavaró lehet egy olyan lánynak mint mondjuk én. Teljesen elfogadó vagyok meg minden, ha passzív bi, akkor passzív bi, arra vágyik amire akar, de úgy éreztem teljesen elnyomom szegényt, és ez engem nagyon frusztrált. Főleg hogy jóval idősebb volt nálam, ráadásul ő a férfi, stb... Én is egy kicsit bizonytalan személyiség vagyok, voltam, szóval nem bírtam, hogy konkrétan nekem kell dönteni mindenben a kapcsolatban. Gyorsan vége lett.
2019. dec. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy haverom, aki kb ilyen. Ha nem lenne barátja, és összejönnénk nem zavarna ez, mert egyébként határozottabb, mint én. Szóval szerintem lenne esélye.
2019. dec. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok☺️
2019. dec. 18. 08:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Van még lány, aki így gondolja? :)
2019. dec. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!