Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív fiúk, ti megdugnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk, ti megdugnátok egy olyan passzívot akinek régebben (évekkel ezelőtt) volt aranyere de már úgy néz ki teljesen elmúlt?

Figyelt kérdés

Egy vékony, alacsony, kicsit fenimin fiatalabb passzív

fiúról van szó.


Csak azért kérdezem, mert sok olyan aktívval beszélgettem, akit ez elriasztott.



2019. dec. 18. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Persze. Ha most van aranyere akkor is. Lényeg hogy formás segge legyen.
2019. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1-es tényleg? téged nem zavarna:P ?
2019. dec. 18. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, másnak még nem volt aranyér problémája? Nem ez alapján válogat az ember. Amúgy meg nagyon cukika lehetsz. Ennyi édes szó egy sorban. Egész elérzékenyültem... (Na, nem ismerkedek, csak úgy általánosságban mondom.)
2019. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2019. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
165 körül kb
2019. dec. 18. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Gondolkodás nélkűl.Ha még meg van akkor is.Max kicsit véres a dolog de attó csak izgibb.
2019. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem, mert még nem voltam fiúval

és amikor elkezdtem beszélgetni aktívokkal, és amikor elmondtam hogy volt aranyerem akkor mindegyik visszakozott


ezért is nem próbáltam ki még fiúval a passzív szerepet

2019. dec. 19. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a passzívnak kell eldönteni elsősorban, hogy akarja-e, hogy megdugják, vagy se. Persze az aktívnak is van némi döntéskényszere, hogy vállalja-e, hogy véres lesz.
2019. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!