Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egyes biszex fiúk miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes biszex fiúk miért kizárólag biszex sráccal akarnak csak ismerkedni/szexelni, meleggel nem?

Figyelt kérdés
Ha fiúra vágyik egy biszex, akkor nem mindegy neki, hogy aki ezt viszonozza az biszex vagy meleg?
2019. dec. 22. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akarnak hosszabb távú kapcsolatot fiúval, hanem csak szexualitást. S félnek attól, hogy a másik fél esetleg többre vágyna.
2019. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy belém szeretne, mert ügyes vagyok az ágyban.

Nekem pedig csak egy kis laza szórakozás az egész.

2019. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az a "bajom" a melegekkel, hogy hiába írom nekik,hogy én titokba szeretném tartani a fiús kalandokat és csak szexelni szeretnék, szépen beleegyeznek az egyéjszakás kalandba, aztán a beszélgetés haladtával, pár nap múlva már ott tartunk, hogy gyakorlatilag belém van zúgva, és beszél rólam a barátainak, szüleinek, stb... Biszex srácok meg ezt nem csinálják, mivel a nagy részük szintén titokba csinál mindent.
2019. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem mindegyik izgatna;)
2019. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az igazi bi sex fiuk olyanra nem vágynak,mit a melegek .
2019. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el sráccal ismerkedni de én is vmiért bi és lehetőleg kezdő srácot keresek
2019. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A biszex sok mindent takarhat. Itt sokszor olyanokat takar, hogy egy fiú félve, titokban, óvatosan, talán megnézné a köldöködet, megtapogatná a bicepszedet, megérintené a lábujjadat. Aztán másnap rájön, hogy nem, mégse, meg amúgy is ő heteró. Na most ehhez képest egy sztenderd meleg fél perc alatt úgy megrakná, hogy behugyozik, vagy menten hozzámenne feleségül. Hogy mondjam, aki nem úszik jól, az nem mélyvizet keres, hanem biztonsági zónát. Azért az ritka dolog, hogy valaki szó szerint biszex legyen. Nekik mindössze van egy kis aprócska fétisük, amit esetleg egy másik hasonló fiúval megélhetnének. Szó nincs arról, hogy egy meleggel bármi többet akarjon.
2019. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
A biszexek érzelemmentesek.
2019. dec. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Én speciel melegként helyén tudom kezelni az ilyen helyzeteket, hogy például ha csak közös hokit akar, akkor nem nyomulok tovább, sőt, kifejezetten bejönnek az ilyen szexmentes mókák kíváncsi fiúkkal.
2019. dec. 23. 12:32
 10/12 anonim ***** válasza:
És hol találsz kiváncsi fiút rá kedves kérdező?
2019. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!