Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés passzivnak/egyetl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés passzivnak/egyetlen nőnek lenni egy gangbangben?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt amikor többen is átmennek rajtad? Privát is jöhet.

2019. dec. 25. 00:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, egy ideje már gondolkodom rajta hogy kipróbáljam, de előtte szeretnék tapasztalatokat hallani..
2019. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Passzív alatt Srácokra gondolok.
2019. dec. 25. 00:27
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Engem is érdekelne. Van benne vmi izgató, hogy többen is megdugnak egy füst alatt.
2019. dec. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
3as te nő vagy? És mi az hogy passzív?
2019. dec. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

A passzív az, hogy az ő szerszámácal nem foglalkoznak vagy esetleg csak orálisan segítik.


Nekem nem passzívként van tapasztalatom, de voltam már nem egy ilyen buliban, aki itt bevállalja az extázisba tud kerülni attól, ahogy többen használják. Igaz én transzikkal játszottam így csoportban de a lényeg ugyanaz. Imádják ha használva vannak... főleg ha hárman vannak bent egyszerre, ugye kettő hátul.


Mikor ellenőrzött a party akkor azt is imádják mikor a sokadik férfi élvez el bennük és bevallom ez beteg de marhára izgató mikor kb utolsó emberként bedugod és más nedve síkosít és ahogyan kifolyik és az a hang.. utána meg a koktélos cerkád tisztára szopja.


Próbáld ki én 22 éves vagyok és átéltem párszor mielőtt megnősülnék

2019. dec. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Gondolom pusztító:)
2019. dec. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
#4 biztosíthatlak hogy nem lány.
2019. dec. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként kipróbálnám
2019. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Huuuh en szivesen lennek a passziv. Hol lehet ilyen buliba bekerulni?
2019. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
4. Igen, lány vagyok. S maga a gondolat izgató. (Ez nem jelenti, hogy tényleg meg is csinalnám.)
2019. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!