Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés részt venni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés részt venni egy gangbangben passzív félként?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Hát... Érdekes. Eleinte iszonyat jó, mintha egy másik világban lennél annyira jó :D aztán rohadt fárasztó és mikor már 4x is elmentél már nem akkora a libidód de még mindig vannak viszont akkorra már annyira nem is élvezed mint az elején. :D Legalábbis nekem ilyen volt mind a két alkalom. Nem vagyok valami power bottom, szóval elfogadtam hogy talán nem is teljesen nekem való.


27/f

2018. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok meleg, de már nem egy orgiát láttam és 1-2 többesben részt is vettem swingerben. Igazolni tudom az elsőt amit mondott.


A nagy különbség a nők és férfiak között, hogy míg a nőnek megmarad az izgalma (sőt, néha még meg is nő) egy orgazmus után, úgy a férfinak sokszor hideg zuhany egy orgazmus és kitisztul a feje.

Amikor ilyen különleges helyen vagy és egy többesben veszel részt, akkor kicsit magasabb a libidód, én is jobban teljesítek, több menetet bírok, a környezet annyira izgató, hogy nem probléma a több orgazmus, viszont egyre jobban lecsökken a kedvem is. Feleségemnek lehet már megvolt a nyolcadik orgazmusa és még mindig kívánja, addig belőlem szinte minden szenvedély kiszökött már három elsülés után. Párom is csak azért hagyja abba, mert már teljesen kifáradt és kikészült, de a kedve megmaradt.


Ez egy homoszexuális gangbangnél tényleg más. Amíg áll a farok addig nagyon kívánsz mindent, alig várod hogy test a testhez érjen, de ahogy kitisztul minden, nagyon fárasztó és rémítő lehet, hogy ott áll még előtted 4-5 kanos pasi és neked már semmi kedved nincs tovább folytatni.


Az egyetlen megoldás amit látok, hogy passzív résztvevőként próbálj minél később elsülni. Menj arra, hogy te legyél az utolsó aki kielégül így az egész menet egy felfűtött hangulatban folyik, sok-sok orgazmussal az aktív résztvevőktől és nálad egy nagyon hosszú előjátékkal ami miatt már robbansz, de a szenvedély 120%-on tombol.

2018. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En csak gruppen szopasban vettem reszt passziv felkent.

Eleg faraszto annyit szopni hisz allandoan van "friss" farok es adnak nyelnivalot is

2018. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!