Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy egy átbulizott éjszaka utàn hiànyzott a személy akivel buliztatok? L

Figyelt kérdés
Voltam bulizni màr elég késő lehetett tombolok majd egy részeg csaj a hátam simogatta majd valami kabàtról kérdezett hogy nem-e az enyém de ezt mindvégig úgy hogy közel bakott a szàmhoz amit én semmibe vettem és mondtam hogy nem.Pár perc elteltével oda állt mellém megkérdezte van-e kedvem vele bulizni,làttam hogy csap részeg és mondtam hogy van.,ölelgetett,sokat beszélt de amikor beszélt minden egyes alkalommal olyan közel hajolt a számhoz hogy azt hittem megcsókol és ezt minden egyes alkalommal eljátszotta volt hogy elég hosszú ideig,de állt mellette egy hasonló stílusú csaj akivel amúgy tuti jàrtak mert egyszer-kétszer rànk nézett aztán a barátnőjüknek valamit suttogott rólam szóval ahhoz képest hogy baràtnoje volt mégha részegen is elég szépen nyomult és az a baj azóta nem bírom kiverni a fejemből.Akkor nem igen érdekelt azóta viszont nem tudok mire gondolni csak azokra a közeli beszélgetésekre,az ölelésre,hogy amikor haza mentem még akkot is éreztem magamon az illatát.Messze lakik és nem gyakori szerintem hogy minden féle discoba lejár ésmég csak az egész nevét sem tudom.Próbàlom kiverni a fejemből de rohadt nehéz.
2019. dec. 26. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De rossz ez az érzés! Februárban voltam így egy lánnyal, kellett két hónap, mire ritkultak a gondolataim. Rendesen beleszerettem úgy éreztem :)
2019. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, hogyne lett volna :) szar érzés utána, de mégis olyan jó rá gondolni.
2019. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!