Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjszaka közepén, idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka közepén, idegen kocsijába veszélyes beszállni? Akkor is ha hivatalos személy?

Figyelt kérdés

Egyedül jöttem hazafelé tegnap este jóval 10 után, csak pár méterre lakok a buszmegállótól. Nem szoktam félni.

Útközben lelassított mellettem egy rendőrkocsi, amiben két rendőr ült.

Megkérdezték, hogy hazavigyenek-e?

Nemmel válaszoltam.

Mondtam nekik, hogy közel lakok, aztán továbbhajtottak.

Eléggé bizarrnak tűnt, hogy két rendőr az éjszaka közepén haza akart fuvarozni. Ez azért nem egy általános szituáció.


Mással is történt már hasonló?

Ti beszálltatok volna a kocsiba, mondván hivatalos személyek és nem kell tőlük tartani?


2019. aug. 21. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, hogy milyen messzire megyek. Elég sokat stoppoltam régebben, éjszaka is, szóval alapvetően nem vagyok egy félős típus és lám még élek, sose történt semmi baj. Volt olyan is, hogy sötétedés után sétáltam egy főút szélén, egy taxis pedig lelassított, hogy elég veszélyes itt éjjel mászkálni, ha szeretném elvisz ingyen, akkor csak azért nem szálltam be, mert azt a kevesebb mint egy kilométert szívesen lesétáltam, ha messzebbre mentem volna, simán elfogadom.
2019. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
A rendőrök is emberek...többit kitalálod magadtól...
2019. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Szia Zsanett :)
2019. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Elég sokat stoppoltam regen. Egyszer beszalltam a faszihoz. Latasbol ismertem ki, mert a helyi iskolaba tanitott.

Erre elővette a f@.szát, es azt mondta sz@.pjam le akkor elvisz. Mikor nemet mondtam ra kirakott szerencsere....

2019. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diazepam ***** válasza:
77%
És feljelentetted? Vagy hagytad hadd vegye elő a diákok előtt is a faxát legközelebb.
2019. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Volt olyan is, hogy sötétedés után sétáltam egy főút szélén, egy taxis pedig lelassított, hogy elég veszélyes itt éjjel mászkálni, ha szeretném elvisz ingyen"


Hasonló helyzetben én balga mód elfogadtam ezt, aztán a taxis a váltó helyett a combomat kezdte fogdosni. Rövid úton közöltem, hogy ha minden ujját egészben szándékozik megtartani, akkor jobb lesz ezt abbahagyni, mert feketeöves vagyok. Hálistennek ennyi elég volt neki, abbahagyta.

2019. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Régen kisvárosban laktam, ha fiatalkorúakat találtak ilyen későn az utcán, akkor nem volt ritka, hogy a rendőrök hazavitték őket.
2019. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Én pl. csak simán elvinném arra a helyre amit mondott.


Igaz engem is vittek már el, számomra random emberek, mert "úgyis oda mennek", igaz férfiként kisebb az esélye, hogy baj legyen belőle, hacsak nem szervkereskedők ("annak még te is jó vagy") vagy nem válogatós perverz melegek. Persze ilyen szteroidhuszárok, cigányok, bizarr alakok esetében nem, de volt egyszer egy hölgy akinek segítettem más ügyben, máskor egy bácsika aki elvileg anyám volt kollégája, megint máskor a postásunk... De ez egy kisebb város, 15.000 fő, látásból szinte mindenkit ismersz egy idő után.

2019. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Zsanett ügy óta nincs az az isten...
2019. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

> Zsanett ügy óta nincs az az isten...

Jogerősen is hazudott.

2019. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!