Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok ti kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok ti kapcsolatban is lennétek lányokkal, vagy csak a szex vonz velük?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban is akár:)
2019. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a szex, de a kapcsolat sincs kizárva.
2019. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen csak a szex vonzott velük, de az nagyon. De amúgy csak pasikba voltam szerelmes.

De most van egy lány, akivel ilyen barátság extrákkal kapcsolatunk van már egy ideje, és nagyon tetszik, és egyre inkább azt érzem hogy együtt tudnék lenni vele.

De teljesen reménytelen, mert van pasija, és baromi féltékeny vagyok, de nem szabadna, meg vele lennem se szabadna, de nem tudom elengedni.

2019. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban is szívesen benne lennék, de csak fiúsabb lelkű lányokkal tudnék kijönni.
2019. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szex vonz velük egyelőre, mert még szex se volt egy biszex lánnyal sem.
2019. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg kapcsolatban :) Csak nem olyan egyszerű találni. Én is a fiúsabb lányokat kedvelem, mert én is az vagyok :)
2019. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitodnám próbálni lánnyal utánna tudnám csak eldönteni hogy hosszabb távon is bejönne-e
2020. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kapcsolat. És lányos lánnyal. (Én is lányos lány vagyok)

Én olyan típus vagyok, aki először szívesen megismerné a partnerét. :)

2020. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!