Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nő vagyok és nagyon izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok és nagyon izgat milyen lehet nővel de viszont nagyon gátlásos vagyok tarok tőle hogy nem tudnák feloldódni, így hadjam az egészet vagy azért próbáljam meg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, akkor igen, mert egyébként egész életedben bánni fogod, hogy nem próbáltad ki.
2020. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Felesleges ilyen hozzáállással. Bocs, de ez az igazság.


Nyugodtan lehet álmodozni, és 60 éves frusztrált vénasszonynak lenni egyszer, de nem rabolod más idejét, energiáját.

2020. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj privátot :) L
2020. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáljad ki, legfeljebb rájössz hogy mégsem jön be. De reméljük bejön :) inkább minthogy frusztrált legyél egész életedben hogy de jó lett volna, a francba...
2020. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!