Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan jötettek rá h biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jötettek rá h biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

28/F


Kiskoromban is már valahogy normálisnak tűnt, hogy nekem mindkét nem bejön, lányokba voltam szerelmes, de úgy voltam vele, hogy szívesen ölelkeznék meg puszilgatnék fiúkat is.


Aztán a homofób társadalmi nyomás belém nevelte, hogy fúj, ez undorító, a kb. 16 voltam, mire rádöbbentem (pl. melegekről szóló történeteket olvasva a neten), hogy nekem továbbra is mindkét nem bejön szexuálisan, bár a lányok továbbra is sokkal jobban.

2020. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem tinédzser koromban a féltestvér bátyám (10 évvel idősebb) néha kiverette a farkát, s ez számomra nem volt rossz élmény.


Majd egy barátom lecummantott, s ez kifejezetten jó élmény volt :)


Így enyhe biszex lettem. Csak kézimunka oda-vissza, illetve, ha valaki szereti, akkor örömmel hagyom neki, hogy orálisan kielégítsen.



Azért írom, hogy lettem, mert nem vágyom a férfi testre, de azért jó dolog kiverni egy szép farkat, s élvezetes, amikor bólogatnak az enyémen :)

2020. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen mikor egy fiuval leszoptuk egymás.A zuhanyzoban

láttam ,lestem hogy szopja a hatalmas farkát.

Ez hosszú...

2020. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátom kezdeményezte, hogy verjük ki egymásnak. Tetszett, ahogy csináltuk, ahogy elélveztünk. Utána csajozás közben is felsejlett, hogy milyen jó volt, és jó lenne mást is kipróbálni egy másik férfivel. Aztán ez is megtörtént.
2020. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!